Thuis
Contacten

    Hoofdpagina


Belgisch Kampioenschap Masters en Alle Categorieën Gent, 19 februari 2006 masters vrouwen 60 meter

Dovnload 164.1 Kb.

Belgisch Kampioenschap Masters en Alle Categorieën Gent, 19 februari 2006 masters vrouwen 60 meter



Datum25.04.2019
Grootte164.1 Kb.

Dovnload 164.1 Kb.

Belgisch Kampioenschap Masters en Alle Categorieën

Gent, 19 februari 2006
MASTERS

Vrouwen

60 meter

Heat:1


1 2710 MESTDAG CAROLINE RIEM 8.69 69

2 3322 CLAUWAERT KARINE DEIN 8.82 59

3 2378 OPLINUS KRISTIEN FLAC 8.86 55

4 2943 DENYS LILIANE FLAC 9.20 54

5 2625 VANHORENBEECK HILDEGARDE STAX 9.23 53

6 3916 SCALCO VERONIQUE ACO 9.30 69

Heat:2

1 3484 DE BOCK BERLINDE STAX 8.29 67 1ste



2 2942 VANHOORNE LIEVE FLAC 8.35 62 2de

3 2902 PEETERMANS ILSE ACHL 8.52 70 3de

4 2285 PAESEN SONJA LOOI 8.58 68

5 3430 VAN DE GEHUCHTE BRIGITTE STAX 8.60 56

6 3191 ERVYN HILDE AZW 8.64 63

7 3843 VANDOOREN BENEDICTE USBW 8.90 65

8 2937 ANDRIES GERDA AVKA 8.94 65

200 meter

Heat:1


1 3083 MAERTENS CAROLINE FLAC 29.44 63

2 2378 OPLINUS KRISTIEN FLAC 29.78 55

3 3916 SCALCO VERONIQUE ACO 30.87 69

4 3813 CAMPOS DE LODI MURIEL RCAS 31.43 57

5 2785 LIMBOURG CHRISTIANE OEH 34.61 48

Heat:2


1 3484 DE BOCK BERLINDE STAX 26.40 67 1ste

2 2942 VANHOORNE LIEVE FLAC 26.97 62 2de

3 2902 PEETERMANS ILSE ACHL 28.44 70 3de

4 3430 VAN DE GEHUCHTE BRIGITTE STAX 28.82 56

5 2710 MESTDAG CAROLINE RIEM 28.82 69

6 2574 DE ROOCK LIEVE DAC 30.35 51


400 meter

Heat:1


1 2574 DE ROOCK LIEVE DAC 71.61 51

2 2584 COENEN JEANNINE ACHL 73.47 53

3 3870 PATER JOCELYNE ACLO 73.60 54

Heat:2


1 3467 VAN HOLSBEECK ANN EA 64.94 64 1STE

2 2418 OLIVIERS MYRIAM SGOL 66.94 59 2DE

3 2965 HUPPERTS KARIN RIEM 67.58 63 3DE

4 3813 CAMPOS DE LODI MURIEL RCAS 69.84 57



800 meter

1 3017 APERGHIS SUE* SPVI 2:26.24 70

2 3107 STERKEN RENATA OEH 2:27.33 64

3 2212 VANDORMAEL MARIE-JEANNE ATLA 2:32.16 65

4 2698 HASPESLAGH CHARLOTTE AVMO 2:35.15 62

5 2760 VASTESAEGER ANNE-MARIE OEH 2:38.05 59

6 2758 LAUS CLAIRETTE OEH 2:40.33 54

7 2834 BLANCQUAERT NATHALIE VS 2:48.96 66


1500 meter

1 3017 APERGHIS SUE* SPVI 5:03.85 70

2 2161 VERBAUWHEDE MARIANNE AVMO 5:16.36 58

3 2584 COENEN JEANNINE ACHL 5:16.99 53

4 2212 VANDORMAEL MARIE-JEANNE ATLA 5:20.30 65

5 2326 VEREECKE LIEVA RIEM 5:23.31 57

6 3084 MALFAIT MARJAN FLAC 5:39.76 57
Hoog

1 3867 WERY MYRIAM DAMP 1.60 60

2 3785 DENISTY DANIELE SMAC 1.52 66

3 3083 MAERTENS CAROLINE FLAC 1.50 63

4 2659 DE WACHTER SABINE AVOS 1.48 64

5 2998 VANDEPUTTE CHRISTA AZW 1.35 63

6 3843 VANDOOREN BENEDICTE USBW 1.30 65

7 2834 BLANCQUAERT NATHALIE VS 1.25 66

8 2973 MOENSSENS CHRISTEL AT84 1.25 63
Ver

1 3867 WERY MYRIAM DAMP 5.00 60

2 2285 PAESEN SONJA LOOI 4.91 68

3 3191 ERVYN HILDE AZW 4.74 63

4 3785 DENISTY DANIELE SMAC 4.70 66

5 3322 CLAUWAERT KARINE DEIN 4.43 59

6 2937 ANDRIES GERDA AVKA 4.33 65

7 2625 VANHORENBEECK HILDEGARDE STAX 4.25 53

8 2973 MOENSSENS CHRISTEL AT84 4.10 63

9 3437 CEUPPENS INGRID DCLA 3.98 56


Kogel

1 2571 MEULEMEESTER GREET HAC 12.66 69

2 3331 LARNOE KARIN VOLH 12.05 64

3 2659 DE WACHTER SABINE AVOS 10.98 64

4 2706 GEERTS MYRIAM RCT 10.82 66

5 3105 DE WOLF KATHLEEN RAM 9.86 67

6 2302 JOOSTEN MONIQUE ATLA 8.99 68

7 3416 LENAERS REGINA AVLO 8.36 63

8 3175 VOS INGRID ACA 7.98 66

9 2760 VASTESAEGER ANNE-MARIE OEH 7.43 59



Mannen

60 meter

Heat:1


1 6653 JEANMOTTE DANIEL OSGA 7.88 56

2 6071 HAILLEZ DIRK EA 7.93 60

3 4089 HERREMAN PATRICK KKS 7.96 58

4 5051 SEVENS JOHAN ACME 8.00 61

5 3954 VAN KERCKHOVEN DANIEL VAC 8.06 61

7134 CABAY JEAN LOUIS ACO DIS 65

5409 JACOBS DIRK LOOI DNS 58

Heat:2


1 5982 VERGULT PATRICK STAX 7.63 64

2 4162 MEULEWAETER FRANK AVLO 7.66 63

3 5745 POTTIEZ MARC RAM 7.76 66

4 7008 LEDUC JEAN MARC CSDY 7.81 60

5 6002 ANDRIES STEF ROBA 7.84 65

6 3892 DIERCKX PATRICK LIER 7.87 65

7 7081 VREUX JOEL MOHA 7.94 58

Heat:3


1 5946 WONNINK JOHAN BRAB 7.42 65 1ste

2 6974 FONTAINE PASCAL USTA 7.56 61 2de

3 4070 NEELS FRANK AVZK 7.58 70 3de

4 6907 DONEUX YVES FCHA 7.59 70

5 5663 DE WYNGAERT WALTER ROBA 7.65 70

6 4161 BEIRNAERT ANDY AVLO 7.66 69

7 6769 RENKIN JEAN PAUL HF 7.68 64

6029 MOMMAERT DIDIER ACG DIS 70


200 meter

Heat:1


1 6653 JEANMOTTE DANIEL OSGA 25.57 56

2 3954 VAN KERCKHOVEN DANIEL VAC 25.73 61

3 5051 SEVENS JOHAN ACME 26.43 61

4 7102 WAYET ALAIN ACLO 26.68 52

5 3936 VERSTYNEN PETER BRAB 27.26 68

Heat:2


1 5982 VERGULT PATRICK STAX 24.24 64

2 3846 CHRISPEELS ERIC ACP 24.75 65

3 5745 POTTIEZ MARC RAM 24.95 66

4 6907 DONEUX YVES FCHA 25.04 70

5 4089 HERREMAN PATRICK KKS 25.71 58

6 6071 HAILLEZ DIRK EA 26.28 60

Heat:3

1 4913 THIBAU ERWIN AVLO 23.16 65 1ste



2 5946 WONNINK JOHAN BRAB 23.72 65 2de

3 3424 DE MOOR MARIO FLAC 24.17 64 3de

4 4070 NEELS FRANK AVZK 24.44 70

5 7134 CABAY JEAN LOUIS ACO 24.51 65

6 6974 FONTAINE PASCAL USTA 25.48 61
400 meter

Heat:1


1 3948 JACOBS JOS EA 57.00 61

2 5096 WAEGEBAERT GERY AZW 57.98 64

3 5678 PAERMENTIER GUY VAC 60.44 58

4 4588 MATTON JAAK OEH 75.09 32

Heat:2

1 4368 DE SCHRIJVER MARC LEBB 55.25 64



2 4300 GROFFEN GEERT AVKA 55.91 63

3 3308 DE ROECK DANNY VMOL 56.25 66

4 7229 GILLET ETIENNE RCB 59.53 62

Heat:3


1 4913 THIBAU ERWIN AVLO 52.06 65 1ste

2 3424 DE MOOR MARIO FLAC 52.91 64 2de

3 3947 HOUTMAN DANNY EA 53.07 62 3de

4 3846 CHRISPEELS ERIC ACP 53.52 65

5 6019 WELLEKENS ERIC EA 55.44 60
800 meter

Heat:1


1 4031 STEURS WIM DCLA 2:07.71 64

2 3817 DESPLANCKE RIK HCO 2:08.00 62

3 5036 STIENEN HENRI* ABES 2:08.08 70

4 4274 DEPUYDT PATRICK ZA 2:11.76 64

5 3951 DE SMET WALTER EA 2:12.27 60

7103 EBERTZHEIM ALAIN ACLO DNF 51

Heat:2

1 3588 VAN LENT JURGEN AVZK 2:03.74 68 1ste



2 5391 VANDEVELDE HERMAN ZA 2:04.68 65 2de

3 4759 MASSCHELEIN MARC KKS 2:04.87 60 3de

4 7310 BRUSTEN MICHEL MOHA 2:06.46 63

5 3680 GRYP LIEVEN VAC 2:09.24 64

4483 VAN DE STEENE KOENRAAD HULS DNF 62

3945 LAFERE ANDRE RAM DNF 59


1500 meter

1 6121 DE VLAMINCK KURT EA 4:03.22 68

2 5074 GOOSSENS KRIS VITA 4:05.97 65

3 4483 VAN DE STEENE KOENRAAD HULS 4:13.35 62

4 4713 VANDEWATTIJNE MARNIX ACG 4:17.06 67

5 4426 DE BAETS FRITS RCG 4:18.32 61

6 6839 MARTIN ALAIN RCB 4:21.54 67

7 7370 WOZNY ERIC CRAC 4:25.46 65

8 5095 VERVAEKE JAN AZW 4:26.01 70

9 5208 DE BLANDER GUY ACG 4:33.27 67

10 5028 VAN DAMME GUY ZELE 4:41.50 64

11 4274 DEPUYDT PATRICK ZA 4:46.70 64

5344 DE BOCK PETER ACW DNF 63
Hoog

1 4214 De Roose Geert ACME 1.89 61

2 7378 JULEMONT JEAN LUC HF 1.83 70

3 6052 Ledegen Dirk EA 1.81 66

4 7192 CHANET MICHEL ACO 1.77 60

5 5986 Bras Bart DAC 1.75 70

6 7184 RAVEZ MICHEL DS 1.65 63

7 6767 MASCHIETTO MARC HF 1.65 66

8 6002 Andries Stef ROBA 1.61 65

9 7308 DA SILVA JUAN RCB 1.61 59

10 5037 Cornelis Chris AT84 1.50 68
Ver

1 6029 MOMMAERT DIDIER ACG 6.62 70

2 6960 HERMAN ERIC DAMP 6.53 69

3 5986 BRAS BART DAC 6.38 70

4 4256 MIEVIS BENNY ACA 6.26 63

5 5647 PUYLAERT PASCAL VS 6.07 65

6 7378 JULEMONT JEAN LUC HF 6.01 70

7 7308 DA SILVA JUAN RCB 5.43 59

8 5036 STIENEN HENRI* ABES 5.14 70

9 6767 MASCHIETTO MARC HF 4.55 66

5522 BRAEMS PATRICK AZW NM 59
Polsstok

1 6052 LEDEGEN DIRK EA 4.65 66

2 7072 ELIAS ROLAND SER 4.15 59

3 7192 CHANET MICHEL ACO 3.85 60

4 6769 RENKIN JEAN PAUL HF 3.80 64

5 3864 RIJNDERS HERMAN LIER 3.40 63

6 7295 DE CAPITANI EMILIO* IXEL 3.10 46

5522 BRAEMS PATRICK AZW NM 59

6001 STERCKX LEONARD BVAC NM 36

Kogel

1 6073 VAN DEN BRANDEN JURGEN VS 13.41 70

2 4955 JANSSENS DIRK AVKA 13.06 59

3 5663 DE WYNGAERT WALTER ROBA 12.62 70

4 5040 DE HERDT DIRK AT84 12.60 59

5 5901 LAUREYS JAN SPBO 12.23 64

6 5974 VAN DEN BULCKE YVES ACME 11.73 67

7 6763 VISEE LUC ACLO 11.59 67

8 5294 VAN GANSBEKE JOHAN DEIN 11.58 59

9 3482 BUYLE HECTOR ZELE 10.94 64

10 5820 DEMUYNCK RIK HAC 10.52 63
ALLE CATEGORIEEN

Vrouwen

60 meter

Heat:1


1 1365 PENEN FRAUKE DCLA 7.49 Sen 85

2 30 LEQUESNE MARIJKE AT84 7.83 Jun 87

3 483 FOUCART CLEMENCE SMAC 7.90 Jun 88

4 2709 STOFFELS CORINNE LACE 7.91 Sch 90

5 624 DE GEEST LIZE LEBB 8.16 Cad 91

6 1850 VAN DER HAEGEN CHARLOTTE ROBA 8.18 Sch 90

7 507 CAUGHEY SARAH SER 8.22 Jun 88

8 1210 SUBBOTINA ALISSA OSGA 8.52 Cad 91

Heat:2

1 1432 DE CALUWE KATLEEN VAC 7.62 Sen 76



2 1880 LIBERT LAETITIA HUY 7.79 Sen 79

3 1865 DE HERDT SARAH RCB 7.80 Sen 85

4 287 DESONDRE JUSTINE OB 7.88 Jun 88

5 348 BELIEN KATRIEN ROBA 7.90 Jun 87

6 319 BROECKHOVE LIESBETH RCG 8.05 Jun 87

7 275 MEYLEMANS KIM RCG 8.09 Jun 88

Heat:3

1 1852 BORLEE OLIVIA WS 7.63 Sen 86



2 671 DEBAERE SOFIE DEIN 7.81 Sen 84

3 809 BANGURA FATMATA BAV 7.91 Sen 81

4 1872 ZINGA BOTAO TATIANA WS 7.99 Sen 85

5 2282 DEMUYNCK LISSA HAC 8.03 Sch 89

6 1889 GILLET MELISSA RCB 8.06 Sen 86

7 343 NEUBOURG EVELYNE DAC 8.12 Jun 88

Heat:4

1 1830 DAVIN ELISABETH DAMP 7.60 Sen 81



2 2727 ZAGRE ANNE RCB 7.83 Sch 90

3 1384 BOGEMANS ELKE ACW 7.95 Sen 77

4 329 JASPAERT LAURA EA 8.06 Jun 88

5 911 VERBOVEN AN BRAB 8.15 Sen 86

6 1134 VANNOPPEN ELLEN AVT 8.18 Sen 80

7 436 HUYNEN CELINE HERV 8.28 Jun 88



finale

1 1365 PENEN FRAUKE DCLA 7.43 Sen 85

2 1830 DAVIN ELISABETH DAMP 7.51 Sen 81

3 1852 BORLEE OLIVIA WS 7.54 Sen 86

4 1432 DE CALUWE KATLEEN VAC 7.54 Sen 76



5 1865 DE HERDT SARAH RCB 7.73 Sen 85

6 671 DEBAERE SOFIE DEIN 7.82 Sen 84

7 1880 LIBERT LAETITIA HUY 7.88 Sen 79

8 2727 ZAGRE ANNE RCB 8.02 Sch 90


200 meter

Heat:1


1 1852 BORLEE OLIVIA WS 24.45 Sen 86

2 1865 DE HERDT SARAH RCB 24.89 Sen 85

3 1880 LIBERT LAETITIA HUY 25.44 Sen 79

4 507 CAUGHEY SARAH SER 26.11 Jun 88

5 1850 VAN DER HAEGEN CHARLOTTE ROBA 26.78 Sch 90

Heat:2


1 1385 MARIEN HANNA ACW 24.12 Sen 82

2 30 LEQUESNE MARIJKE AT84 25.32 Jun 87

3 348 BELIEN KATRIEN ROBA 25.36 Jun 87

4 150 VERBOVEN NATALIE BRAB 26.12 Jun 87

5 521 PIEROUX MARIANNE USTA 27.91 Jun 88

Heat:3


1 2193 THYS SISKA ACME 24.83 Sch 89

2 1194 VANACKERE SOFIE AZW 25.50 Sen 82

3 1856 GUILLET LAURENCE RESC 26.40 Sen 80

4 2178 TACHELET CELINE ROBA 26.61 Sch 90

5 2686 SCIMECA LINA USBW 27.86 Sch 89

Heat:4


1 1384 BOGEMANS ELKE ACW 25.38 Sen 77

2 329 JASPAERT LAURA EA 25.90 Jun 88

3 275 MEYLEMANS KIM RCG 26.00 Jun 88

4 1882 QUIRIN LAURA ROBA 26.67 Sch 90

5 911 VERBOVEN AN BRAB 27.74 Sen 86

finale

1 1852 BORLEE OLIVIA WS 23.82 Sen 86

2 1385 MARIEN HANNA ACW 24.34 Sen 82

3 2193 THYS SISKA ACME 24.42 Sch 89

4 1865 DE HERDT SARAH RCB 25.10 Sen 85



5 30 LEQUESNE MARIJKE AT84 25.32 Jun 87

1384 BOGEMANS ELKE ACW DNS Sen 77

400 meter

Heat:1


1 316 DE PRINS STEFANIE VAC 59.14 Jun 88

2 1009 CLYMANS GITTE ACHL 60.43 Sen 85

3 245 DUINSLAEGER EVA ROBA 60.84 Jun 88

4 170 MASSCHELEIN EVI KKS 61.63 Jun 87

5 1818 DELBEKE CATHERINE MOHA 62.60 Sen 82

6 1963 RINGOOT INGE OPW 62.94 Sch 90

Heat:2

1 733 DESMET SYLVIE KAAG 57.35 Sen 82



2 195 HERSSENS STEPHANIE DCLA 57.42 Jun 88

3 150 VERBOVEN NATALIE BRAB 59.72 Jun 87

4 2439 CHRISTENS SARA RCT 62.01 Sch 89

5 1298 VANDERLINDEN KIM DEIN 62.26 Sen 86

Heat:3

1 880 BELMANS ELSE AVOS 59.20 Sen 83



2 2002 WALLAERT ANNELYNN FLAC 59.72 Sch 90

3 231 APERS JOLIJN WIBO 60.36 Jun 88

4 1736 DELL OLIVO ANNE FRANCOISE SER 63.46 Sen 85

5 528 QUINTIN MARIE USTA 64.74 Jun 88

Heat:4

1 1374 COCHUYT ELLEN KAAG 57.94 Sen 83



2 300 VANNESTE LISA-MARIE FLAC 59.22 Jun 88

3 669 DE STOOP SARA DEIN 61.43 Sen 83

4 1239 GILLES CORALIE CABW 62.79 Cad 91

5 2561 RINCHON MORGANE CABW 63.66 Sch 89



finale

1 316 DE PRINS STEFANIE VAC 56.20 Jun 88

2 1374 COCHUYT ELLEN KAAG 56.90 Sen 83

3 733 DESMET SYLVIE KAAG 56.94 Sen 82

4 880 BELMANS ELSE AVOS 58.01 Sen 83

5 195 HERSSENS STEPHANIE DCLA 58.87 Jun 88

6 300 VANNESTE LISA-MARIE FLAC 59.73 Jun 88
800 meter

1 637 BUYTAERT NICOLE ZELE 2:14.86 Sen 79

2 105 PAREWYCK MARISKA LEBB 2:16.94 Jun 88

3 2080 BELLEMANS HANNELORE LAT 2:17.23 Sch 90

4 1041 HOOGEWYS VALERIE VITA 2:19.81 Sen 84

5 617 RAUS KIM ARAC 2:20.44 Sen 82

6 732 LIBYN ILSE KAAG 2:21.25 Sen 81

7 153 CHRISTIAENS ANKE LAT 2:22.20 Jun 87

8 1899 DEMARETS MURIELLE CSF 2:32.53 Sen 77
1500 meter

1 934 AMELOOT SYLVIE DCLA 4:32.24 Sen 79

2 2451 DEBAETS CORINNE DCLA 4:34.14 Mas 63

3 931 VAN DEN DRIESSCHE MELISSA OEH 4:39.23 Sen 83

4 618 LAURYSSEN GRIET ARAC 4:42.38 Sen 86

5 128 VAN BOXSTAEL BIRGIT EA 4:48.80 Jun 88

6 1065 VERJANS SARAH DCLA 4:57.66 Sen 86

7 441 STELLIAN TATIANA JSMC 5:14.65 Jun 88

8 1447 CODREA BEATRIXø RESC 5:34.44 Cad 92

141 HENS EVY ESAK DNF Cad 91


60m horden

Heat:1


1 861 BERINGS ELINE STAX 8.24 Sen 86

2 879 AERTS SARA AVOS 8.66 Sen 84

3 1194 VANACKERE SOFIE AZW 8.67 Sen 82

4 699 POELMANS ISABEL ACHL 8.89 Sen 81

5 1015 VAN DER PLAETSEN HELENA DEIN 9.03 Sen 86

6 483 FOUCART CLEMENCE SMAC 9.24 Jun 88

7 1881 BALTHAZART AUDREY SMAC 9.37 Sen 83

654 AMELINCKX DEBBY AT84 DNF Sen 80

Heat:2

1 1224 BOURGEOIS STEPHANIE OEH 8.63 Sen 84



2 1856 GUILLET LAURENCE RESC 8.74 Sen 80

3 319 BROECKHOVE LIESBETH RCG 8.83 Jun 87

4 343 NEUBOURG EVELYNE DAC 8.96 Jun 88

5 862 VAN GREMBERGHE ANNELIES STAX 9.25 Sen 84

6 270 VANDAELE NICKY ACME 9.52 Jun 88

7 1312 DE JAEGHER EVI ACHL 9.54 Sen 85

1830 DAVIN ELISABETH DAMP DNF Sen 81

finale

1 861 BERINGS ELINE STAX 8.17 Sen 86

2 1224 BOURGEOIS STEPHANIE OEH 8.51 Sen 84

3 879 AERTS SARA AVOS 8.61 Sen 84

4 1194 VANACKERE SOFIE AZW 8.64 Sen 82

5 319 BROECKHOVE LIESBETH RCG 8.74 Jun 87

6 1856 GUILLET LAURENCE RESC 8.80 Sen 80

7 699 POELMANS ISABEL ACHL 8.93 Sen 81

8 343 NEUBOURG EVELYNE DAC 9.04 Jun 88
hoogspringen

1 1016 HELLEBAUT TIA AT84 1.92 Sen 78

2 940 SEBRECHTS LIESBETH OLSE 1.71 Sen 84

3 2708 REISCH TANIA LACE 1.65 Sch 90

3 544 KUFFER LIZ* ULA 1.65 Jun 88

5 699 POELMANS ISABEL ACHL 1.65 Sen 81

6 139 STEVENS TRUUS VMOL 1.60 Jun 88

7 142 LAMMENS IRIS ROBA 1.55 Jun 87

7 1783 D ADDARIO ANAIS CSF 1.55 Sen 86

9 1364 BASTIAENS VALERIE AVT 1.55 Sen 82


hinkstapspringen

1 1808 VAN BREMPT JOLIEN ACBR 12.05 Sch 89

2 1872 ZINGA BOTAO TATIANA WS 11.96 Sen 85

3 166 MOMMEN NELE ACA 11.78 Jun 88

4 538 KIZUANI FLORA RFCL 11.58 Jun 88

5 2727 ZAGRE ANNE RCB 11.31 Sch 90

6 1711 BOURGOIS JULIE EAH 11.05 Sen 84

7 862 VAN GREMBERGHE ANNELIES STAX 10.74 Sen 84

8 2730 MAGNIER LAURE RCB 10.69 Sch 89

9 2126 NYS INGE VS 10.65 Sch 90

10 2285 PAESEN SONJA LOOI 10.29 Mas 68
polsstokspringen

1 640 POLLEFEYT KAREN FLAC 3.75 Sen 79

2 1398 VAN OSSELAER CAROLIEN VOLH 3.20 Sen 85

3 548 RICHARD ANNE LISE ULA 3.20 Jun 88

4 1089 DE CONINCK MARIJKE RCG 3.00 Sen 86

5 1742 SMETS FANNY HERV 3.00 Sen 86

6 1388 DE MEYER KAROLIEN DCLA 3.00 Sen 86

6 2330 DEMEYERE LYNN AZW 3.00 Sch 90

8 545 BAILLEUX SOPHIE SMAC 2.80 Jun 88

469 GEERAERTS MAGALI CSF NM Jun 88


kogelstoten

1 738 BLONDEEL VEERLE KAAG 15.31 Sen 75

2 1064 TIMMERMANS CATHERINE DCLA 13.99 Sen 86

3 346 PEETROONS ANNELIES OEH 13.68 Jun 87

4 1222 WOUTERS ANNELIES ACHL 13.67 Sen 84

5 1109 VERLINDEN SOPHIE WIBO 12.83 Sen 79

6 1291 VANHOORNE AN HCO 12.28 Sen 82

7 1832 SUSTELO IRINA CABW 12.15 Sen 83

8 955 DE LEEUW MARLIES VS 11.56 Sen 83

9 1848 HICKETICK SARAH ROBA 11.21 Sch 89


verspringen

1 1016 HELLEBAUT TIA AT84 6.36 Sen 78 BR !!

2 671 DEBAERE SOFIE DEIN 5.92 Sen 84

3 1198 VAN DE STEENE JESSICA RCG 5.81 Sen 83

4 879 AERTS SARA AVOS 5.80 Sen 84

5 2515 MOONEN SANNE AVT 5.67 Sch 90

6 1808 VAN BREMPT JOLIEN ACBR 5.58 Sch 89

7 61 WOSTYN LORE KAAG 5.44 Jun 88

8 654 AMELINCKX DEBBY AT84 5.31 Sen 80

1210 SUBBOTINA ALISSA OSGA NM Cad 91




Mannen

60 meter

Heat:1


1 2907 FERRO ANTHONY RESC 6.71 Sen 80

2 1638 VANDOORNE LINO HALE 6.91 Sen 82

3 1701 VAN DE WOESTYNE DENIS STAX 7.00 Sen 81

4 1841 HELSKENS BART BRAB 7.03 Sen 80

5 1069 HERREMAN INGMAR KKS 7.12 Sen 86

6 629 WEIRAUCH THOMAS CSDY 7.13 Jun 87

7 385 VERRIEST JENS KAAG 7.20 Jun 88

Heat:2


1 6026 WYMEERSCH ERIK ACW 6.88 Mas 70

2 1613 BAERTS DANIEL AVT 6.95 Sen 83

3 2790 DELZENNE DAVID USTA 6.99 Sen 82

4 1279 BIELEN STEVEN RCG 7.07 Sen 82

5 2900 LOUIS JEAN MARIE RFCL 7.09 Sen 86

6 2705 DESMET ERWIN MOHA 7.15 Sen 84

7 696 AGNETTI LOIC SER 7.29 Jun 88

Heat:3


1 2915 BONGELO BONGELEMBA NATHANCSF 6.88 Sen 73

2 1898 VANDERLINDEN SVEN DEIN 6.99 Sen 84

3 1247 ROOBAERT KRIS DAC 7.04 Sen 80

4 1067 WAEGEMAN BART HAMM 7.12 Sen 85

5 2692 GOFFAUX SIMON CABW 7.25 Sch 89

419 VAN NIJLEN JONAS ACHL DIS Jun 87

694 DESTATTE ARNAUD RCB DNS Jun 88

Heat:4


1 873 SCHIPPERS TOM AT84 6.94 Sen 85

2 2476 THONAR JOEL WS 7.01 Sen 82

3 1810 BRIERS KRISTOF ABES 7.02 Sen 86

4 2957 KABUYA SERGE RESC 7.02 Sen 77

5 2876 WEYNANTS MARTIN SMAC 7.14 Sen 84

6 2703 LAUS JOACHIM MOHA 7.22 Sen 84

692 BORLEE JONATHAN WS DIS Jun 88

finale

1 2907 FERRO ANTHONY RESC 6.69 Sen 80

2 6026 WYMEERSCH ERIK ACW 6.80 Mas 70

3 2915 BONGELO BONGELEMBA NATHAN CSF 6.86 Sen 73

4 873 SCHIPPERS TOM AT84 6.86 Sen 85

5 1638 VANDOORNE LINO HALE 6.95 Sen 82

6 1613 BAERTS DANIEL AVT 6.97 Sen 83

7 1898 VANDERLINDEN SVEN DEIN 7.05 Sen 84



2790 DELZENNE DAVID USTA DNS Sen 82
200 meter

Heat:1


1 1623 BEYENS KRISTOF ACHL 21.27 Sen 83

2 1069 HERREMAN INGMAR KKS 21.91 Sen 86

3 2040 HAECK JORIS STAX 22.37 Sch 89

4 1898 VANDERLINDEN SVEN DEIN 22.44 Sen 84

5 1661 TROUILLEZ SEBASTIEN VAC 23.18 Sen 81

Heat:2


1 692 BORLEE JONATHAN WS 21.52 Jun 88

2 1841 HELSKENS BART BRAB 21.93 Sen 80

3 1909 PANNEEL JENS KKS 22.36 Sch 89

4 2983 DIALLO SALIOU RESC 23.09 Sen 85

1067 WAEGEMAN BART HAMM DNS Sen 85
Heat:3

1 1247 ROOBAERT KRIS DAC 22.07 Sen 80

2 1422 THYS RUBEN AVT 22.55 Sen 85

3 696 AGNETTI LOIC SER 23.30 Jun 88

2143 VAN BRANTEGHEM CEDRIC STAX DNF Sen 79

694 DESTATTE ARNAUD RCB DNS Jun 88

Heat:4

1 2776 SCHOEPS MATTHIEU UAFA 21.86 Sen 84



2 1887 VAN BELLE WIM ACP 22.08 Sch 89

3 1689 LODEWIJKS JAN LIER 22.99 Sen 83

1638 VANDOORNE LINO HALE DNF Sen 82

finale

1 692 BORLEE JONATHAN WS 21.43 Jun 88

2 2776 SCHOEPS MATTHIEU UAFA 21.71 Sen 84

3 1841 HELSKENS BART BRAB 22.14 Sen 80

4 1069 HERREMAN INGMAR KKS 22.69 Sen 86

1247 ROOBAERT KRIS DAC DNF Sen 80

1623 BEYENS KRISTOF ACHL DNS Sen 83


400 meter

Heat:1


1 2143 VAN BRANTEGHEM CEDRIC STAX 47.61 Sen 79

2 646 GHISLAIN ARNAUD UAFA 48.28 Jun 88

3 2145 MORDIJCK JOHAN DCLA 49.48 Sen 84

4 1741 SABBE WOUTER RCG 51.83 Sen 85

1431 TEVELS TIM DEIN DNF Sen 85

Heat:2


1 2114 DUERINCK NILS VAC 47.67 Sen 84

2 2079 EL GHAZAOUI ABDELLATIF* OEH 48.18 Sen 83

3 1248 VANBEYLEN OLIVIER DAC 48.59 Sen 82

4 1665 VAN BOGAERT JELLE RCG 49.45 Sen 78

5 74 DOCQUIER RUBEN LIER 51.42 Jun 87

Heat:3


1 691 BORLEE KEVIN WS 47.54 Jun 88 BR !!

2 1670 FEYAERTS EVERT VAC 48.52 Sen 86

3 2886 DESTATTE CEDRIC RCB 50.21 Sen 84

4 2703 LAUS JOACHIM MOHA 52.21 Sen 84

876 DEVEUGHELE PIET FLAC DNS Sen 77

Heat:4


1 1744 DE BOCK STEFAN RCG 48.64 Sen 77

2 2753 VERVLOET GREGORY RESC 49.88 Sen 83

3 1883 BULTHEEL MICHAEL FLAC 50.31 Sen 86

4 1705 STEYFKENS WOUTER AVT 50.88 Sen 78

5 559 CASTERMANE JULIEN RESC 51.50 Jun 88

finale

1 691 BORLEE KEVIN WS 46.87 Jun 88 BR !!

2 2143 VAN BRANTEGHEM CEDRIC STAX 46.93 Sen 79

3 2114 DUERINCK NILS VAC 47.63 Sen 84

4 2079 EL GHAZAOUI ABDELLATIF* OEH 48.15 Sen 83

5 1744 DE BOCK STEFAN RCG 50.21 Sen 77

646 GHISLAIN ARNAUD UAFA DNS Jun 88


800 meter

Heat:1


1 2807 VAN HEES CHARLES ULA 1:56.59 Sen 86

2 66 LAERTE KEVIN DUFF 1:57.14 Jun 87

3 2107 VAN DEN BROECK JAN LAT 1:57.90 Sch 89

4 2557 WANLIN SEBASTIEN BBS 1:58.50 Sen 81

5 1702 VERMAERCKE JEROEN STAX 1:58.54 Sen 76

6 2622 DUMONT JEREMIE USTA 1:58.77 Sen 84

212 MAES LUKAS DAC DNF Jun 88

Heat:2


1 1018 ROSSEEUW MATTHIAS FLAC 1:49.66 Sen 85 1ste

2 923 JANSEN JOERI RIEM 1:50.18 Sen 79 2de

3 1663 DUYM JELLE RCG 1:52.81 Sen 85 3de

4 1341 DILLEN KOEN DCLA 1:55.08 Sen 83

5 1543 GORDTS JOREN DCLA 1:55.22 Sen 86

6 2914 EL YATTOUTI YOUNES CSF 1:55.42 Sen 86

7 1286 DAEL CHRISTOPHE OEH 1:56.11 Sen 83

8 1671 FEYAERTS MATTI VAC 1:56.63 Sen 86


1500 meter

1 2676 VANDIEST MATTHIEU CABW 3:48.28 Sen 81

2 1493 OMEY TOM AZW 3:49.05 Sen 75

3 501 LONGERICH RICARDO MALM 3:58.61 Jun 88

4 1669 GRISPEN ROCKY ACBR 4:01.62 Sen 82

5 1140 MONDELAERS KEVIN LOOI 4:02.04 Sen 80

6 1519 WINDEY JORIS DCLA 4:03.49 Sen 84

7 1058 KENIS RUBEN ADD 4:03.62 Sen 83

8 1244 VERHAERT KRIS HULS 4:05.83 Sen 78

9 2517 DEBOUCK MATTHIEU UAC 4:10.46 Sen 84

10 1944 BORGHOMS LUC SPVI 4:19.15 Sen 71

1844 PAPPAERT WOUTER RCG DNF Sen 78


3000 meter

1 995 STEVENS DAVID KAAG 8:25.15 Sen 83

2 2929 DESMEDT FREDERIC CABW 8:26.25 Sen 71

3 2657 DEWITTE SEBASTIEN RESC 8:27.90 Sen 85

4 958 VERSCHOREN BART DUFF 8:45.22 Sen 77

5 1792 VAN OPHEM JEREMY DCLA 8:48.24 Sen 84

6 1344 DANNIS MARC DCLA 8:49.50 Sen 76

7 3589 DE VOCHT PETER AVZK 8:49.83 Mas 60

8 1463 GRAMMENS PATRICK RIEM 9:00.04 Sen 71

9 1719 VANDEWOESTIJNE BART AZW 10:25.64 Sen 78

2640 BOUGHRAD MOHAMED CSF DNF Sen 80

1999 BOUSSATTATI JAMAL AT84 DNF Sen 82

2584 MERDJI TAYEBø CRAC DNF Sen 80
60m horden 1,067m

Heat:1


1 2802 NSENGA JONATHAN CABW 7.94 Sen 73

2 1469 VAN ALPHEN HANS AT84 8.25 Sen 82

3 944 RAEYMAEKERS GUY ACHL 8.36 Sen 76

4 829 DE CONINCK JOHN RCG 8.61 Sen 85

5 1931 D'HOKER KOEN VS 8.61 Sen 84

6 2547 SEGHERS SIMON UAFA 8.71 Sen 86

519 DE HOUCK SIMON JSMC DNF Jun 88

Heat:2


1 2990 DEGHELT ADRIEN SMAC 7.91 Sen 85

2 1259 DE VRIENDT BENJAMIN STAX 8.39 Sen 83

3 1864 SERRE JOHAN DAC 8.47 Sen 73

4 310 DEBUE JEROEN AVLO 8.56 Jun 87

5 18 VERMEULEN SANDER RCG 8.57 Jun 88

6 2775 ANDRE ADRIEN HERV 8.94 Sen 86

2067 STROOBANTS STIJN VAC DNF Sen 84

Heat:3


1 2910 BROOTHAERTS DAMIEN RESC 8.05 Sen 83

2 935 DE BIE DIETER DEIN 8.60 Sen 85

3 162 PEETERS TOM DAC 8.62 Jun 88

4 2029 VAN DER PLAETSEN MICHAEL ACW 8.63 Sen 85

5 1713 EVERS STEVEN AVOS 8.82 Sen 83

6 1082 MUYLDERMANS BERT SPVI 8.84 Sen 78

42 SEUTIN YVES LYRA DNF Jun 87

finale

1 2802 NSENGA JONATHAN CABW 7.74 Sen 73

2 2990 DEGHELT ADRIEN SMAC 7.79 Sen 85

3 2910 BROOTHAERTS DAMIEN RESC 8.07 Sen 83

4 1469 VAN ALPHEN HANS AT84 8.19 Sen 82

5 944 RAEYMAEKERS GUY ACHL 8.46 Sen 76

6 310 DEBUE JEROEN AVLO 8.49 Jun 87

7 1864 SERRE JOHAN DAC 8.53 Sen 73

1259 DE VRIENDT BENJAMIN STAX DNF Sen 83


verspringen

1 1892 MESSIAEN GERT RCG 7.59 Sen 78

2 1968 GUNS JAN RCG 7.36 Sen 77

3 1469 VAN ALPHEN HANS AT84 7.34 Sen 82

4 2067 STROOBANTS STIJN VAC 6.92 Sen 84

5 1259 DE VRIENDT BENJAMIN STAX 6.91 Sen 83

6 1279 BIELEN STEVEN RCG 6.75 Sen 82

7 614 CARTON DELCOURT BRUNO ACLE 6.68 Jun 88

8 1997 VAN REMOORTERE JENS VOLH 6.64 Sch 89
hinkstapspringen

1 1539 BRIJS GERT RCG 14.33 Sen 79

2 2814 DEBAILLEUL CORENTIN RCB 14.25 Sch 89

3 6960 HERMAN ERIC DAMP 13.93 Mas 69

4 19 CANNAERT FRANCK AVMO 13.88 Jun 88

5 2083 DE DECKER BJORN WIBO 13.65 Sch 89

6 4256 MIEVIS BENNY ACA 13.58 Mas 63

7 1082 MUYLDERMANS BERT SPVI 13.25 Sen 78

8 547 EGO LAURENT USBW 12.68 Jun 88

9 1709 TROOSKENS SVEN MAC 12.59 Sen 80


hoogspringen

1 1967 HUBERT TIMOTHY EA 2.07 Sen 82

2 1871 VAN DEURSEN BART RCT 2.07 Sen 85

3 614 CARTON DELCOURT BRUNO ACLE 1.95 Jun 88

4 414 SCHOMMELHOUD MICHAEL EA 1.90 Jun 88

5 98 RUMMENS TIM DCLA 1.90 Jun 87

6 2390 ADANG BJOKE DCLA 1.90 Sch 89

7 122 VERSMISSEN BART VMOL 1.85 Jun 87




polsstokspringen

1 2892 BAUNE JOFFRAY SMAC 5.00 Sen 82

2 2809 SIMONET BENOIT ACO 4.80 Sen 74

3 145 VERELST WIM VOLH 4.80 Jun 87

4 2847 LE BLEVEC JEROMEø ACO 4.80 Sen 78

5 417 JASPERS DIETER DCLA 4.40 Jun 88

6 2940 VANHEES LAURENT ACO 4.40 Sch 89

7 1931 D'HOKER KOEN VS 4.40 Sen 84

2133 RANS KEVIN ACW NM Sen 82
kogelstoten

1 1891 BLONDEEL WIM KAAG 17.88 Sen 73

2 1359 EECKHOUT FILIP VS 16.92 Sen 79

3 2964 GUILLAUME ALAIN BBS 15.61 Sen 76

4 2115 REVYN RICHARD VAC 15.28 Sen 82

5 2798 VAN ELSUWE JULIEN MOHA 14.45 Sen 86

6 874 VAN LYSEBETTEN KRISTOF AT84 14.26 Sen 86

7 1360 EECKHOUT FREDERIK VS 13.97 Sen 85

8 1473 VERSCHUEREN JO AT84 13.74 Sen 77

9 2985 RAUSIN FRANCOIS RFCL 13.73 Sen 73

10 931 GEUKENS BART LOOI 13.46 Sen 82


meeting nr I29 - org.VAL - pagina



  • Mannen 60 meter
  • ALLE CATEGORIEEN Vrouwen 60 meter
  • 7 1880 LIBERT LAETITIA HUY 7.88 Sen 79 8 2727 ZAGRE ANNE RCB 8.02 Sch 90 200 meter
  • 7 699 POELMANS ISABEL ACHL 8.93 Sen 81 8 343 NEUBOURG EVELYNE DAC 9.04 Jun 88 hoogspringen
  • 7 1898 VANDERLINDEN SVEN DEIN 7.05 Sen 84 2790 DELZENNE DAVID USTA DNS Sen 82 200 meter
  • 7 1864 SERRE JOHAN DAC 8.53 Sen 73

  • Dovnload 164.1 Kb.