Thuis
Contacten

    Hoofdpagina


Bijgewerkt tot

Dovnload 93.51 Kb.

Bijgewerkt tot



Datum05.04.2017
Grootte93.51 Kb.

Dovnload 93.51 Kb.

Ledenlijst
BIJGEWERKT TOT

4-4-2017 20:55

Advocatenkamer tel: 461-3083/ 4634-236
Fax: 465-2599



Algemeen Pensioenfonds v/d Nederlandse Antillen

Legal Department

Schouwburgweg 26 Tel: 434-3106

Fax: 461-1280

Mw.mr. A.D. Juliana a.juliana@apc.cw




Van Arkel & Luttikhuizen Advocaten
Nijmegenstraat 41 Tel: 461-1880

info@al-advocaten.com Fax: 461-1979

mr. E.R. van Arkel vanarkel@al-advocaten.com

mr. drs. A.J. Henriquez henriquez@al-advocaten.com

mr. R.Ch. Luttikhuizen luttikhuizen@al-advocaten.com


Advocatenkantoor ARRINDELL

F.D.Rooseveltweg 226 Tel: 868-8549

Fax: 868-8549

mr. E.A. Arrindell erno.arrindell@gmail.com



Asjes/Carrega


Advocaten. Attorneys at Law
Santa Rosaweg 94

info@asjes-carrega.com


mr. Q. D.A. Carrega quincy@asjes-carrega.com Tel: 462-3089

Mw. mr. L. Asjes lisanne@asjes-carrega.com Fax: 462-3091




mr. Ayubi- Haakmeester

Eyck van Voorthuyzenweg 18 Tel: 461-4442

www.ayubi-haakmeester.com Fax: 461-4433

Port: 561-4341

Mw. mr. S.A.T. Ayubi-Haakmeester law@ayubi-haakmeester.com

stennyayubi@hotmail.com



Bach Kolling Mediation & Law

Mahaaiweg 7a Tel: 676-3692

Mr. A. Bach Kolling Annemarijke@bachkolling.com

Bakhuis Advocaten

Attorneys at Law Roermondtstraat 6 Tel: 465-4159

Fax: 465-4159

Port: 510-6903


mr. X.C.G. Bakhuis bakhuislaw@gmail.com


Banco di Caribe N.V.

Schottegatweg oost 205 P.O.Box 3785 Tel:432-3280

www.bancodicaribe.com Fax: 432-3680

Port: 523-6309


Mw.mr. D. Elisa dyanira04@hotmail.com

Dyanira.elisa@bancodicaribe.com

`

BBV Legal Tel: 461-8899

Scharlooweg 37 Fax: 461-2345

mr. J. de Baar debaar@bbvlegal.com

mr. U. van Bemmelen vanbemmelen@bbvlegal.com

mr. W. ten Veen tenveen@bbvlegal.com

Advocatenkantoor BENNETT


Grebbelinieweg 44 Tel: 461-4344/0544

Fax: 461-2652

Mw. mr. M.B. Bennett marva.bennett@gmail.com
mr. S.C. Larmonie sclarmonie@gmail.com Tel: 465-6006

Port: 679-4824


Bertrand Legal
Castorweg 22-24 Tel: 461-8199

Fax: 461-6305

Mw.mr. K. D. Bertrand bertrandlegalconsultancy@gmail.com

mr. R.J. Huyzen info@ttmlaw.net



Advocatenkantoor mr. M.A. van den Berg
Parkietenweg # 5 Port: 511-1975
mr. M.A. van den Berg vandenberglaw@curakamers.nl

Melrose Bloem Law Offices


Attorneys at Law Gosieweg 23 Tel: 737-6650

Fax: 737-6652

www.melrosebloem.com Port: 562-6650

l.abelina@melrosebloem.com


Mw.mr. M. M. Bloem m.bloem@melrosebloem.com

Advocatenkantoor Van den Bosch

Tel: 737-3344

Wilhelminalaan 19 Fax: 737-3155

Port: 510-1155


mr. M.L.M. van den Bosch info@advocatenkantoorvandenbosch.com


Boersema Advocaten

Attorneys at Law & Legal Consultans


Jan Haayenweg 6 Tel: 525-9020

mr. Dr. D.A.A. Boersema info@boersema-advocaten.com Fax: 738-0746

douwe@boersema-advocaten.com

Triple A Attorneys

Pietermaai 1-7 Tel: 465-8298

info@tripleattorneys.com Fax: 465-8299

www.tripleattorneys.com


mr. drs. E. Bokkes bokkes@tripleattorneys.com

mr. Q. Girigorie girigorie@tripleattorneys.com

Mw.mr. S.M. Blonk blonk@tripleattorneys.com

Mw.mr. B.J. Rollings rollings@tripleattorneys.com



Advocatenkantoor BRAAM & POLS


Comanchestraat 16 Tel: 736-8333/8565

info@braampols.com Fax: 736-8528


mr. H.W. Braam braam@braampols.com

mr. R.A.P.H. Pols pols@braampols.com


Britt Law BV


F.D. Rooseveltweg 315 E

Tel: 888-3111

mr. R.E. Britt britt-law@lawyer.com Fax: 869-3111

Port: 667-3111

Port: 567-3111


Burgers Advocaten


Bramendiweg # 21 (Kintjan)

Tel: 465-1605

mr. J.A.M. Burgers jan.burgers@burgersadvocaten.com Fax: 465-1604


BZSE Advocaten

Mahaaiweg 7A Tel: 737-2973

www.bzselaw.com Fax: 737-2971

www.curacao-law.com


mr. K. Frielink kfrielink@bzselaw.com

mr. J.C. Maris jmaris@bzselaw.com



Central Bank van Curaçao en Sint Maarten
Simon Bolivar Plein 1 Tel: 434-5500

Juridische Zaken

Mw. mr. G.S. de Sousa-Hollander G.deSousa-Hollander@centralbank.cw




Curaçao Airport Partners (CAP)

Legal Counsel

Margareth Abraham Plasa Tel: 839-1003


Mw. mr. T. C. Carmelia-Martis tcarmelia@curacao-airport.com




Curacao Law

Kaya Cederela # 25ª, Groot Piscadera

PO Box 6058 (postkantoor WTC)

mr. A.C.A. Gonzales info@curacaolaw.com Tel: 433-8927

Fax: 465-6579

Advocaten DIAZ


Kaya Flamboyan 14 B Tel: 738-0909

Fax: 738-0606

mr. R.A. Diaz radiaz@diazattorneys.com

Mw.mr. S.A. Hortencia sahortencia@diazattorneys.com




DLadvocaten

Pietermaaiplein 12 Tel: 465-3314

Fax: 465-0297


info@dladvocaten.com

secretariaat@dladvocaten.com


Mw.mr. D.I.E.I. Lichtenberg  diahanne@dladvocaten.com


Douglas & Douglas N.V.


Tel: 789-0033

www.douglas-douglas.com


Mw.mr. L. Douglas Linda@douglas-douglas.com


mr. Engels
mr. R. R. Engels rauf_engels@hotmail.com Port: 511-6015


Van Eps Kunneman van Doorne

Julianaplein 22 info@ekvandoorne.com Fax: 461-2023/ 7497

mr. J.M.R. Statius van Eps (223) eps@ekvandoorne.com

Mw. mr. G.B. Steward (231) steward@ekvandoorne.com

mr. F.B.M. Kunneman (254) kunneman@ekvandoorne.com

mr. F.W. Lunsingh Scheurleer(160) lunsingh@ekvandoorne.com

Mw. mr. M.R Hammoud (271) hammoud@ekvandoorne.com

Mw. Mr. N.D.S. Joubert (180) joubert@ekvandoorne.com

Mw. mr. K. de I’Isle(172) delisle@ekvandoorne.com

Mw.mr. S.A.C. Sadal (ext. 275) sadal@ekvandoorne.com

mr. R. van den Heuvel (ext.156) heuvel@ekvandoorne.com

mr. Aziz Talmricht (ext.276) talmricht@ekvandoorne.com

mr. V.A.J. Abbing (ext 154) abbing@ekvandoorne.com

mr. R.E. Profijt (ext. 152) profijt@ekvandoorne.com

mr. B.L.J. Zending (ext. 183) zending@ekvandoorne.com

mr. A. Bakhuis (ext. 397) bakhuis@ekvandoorne.com

mr. R.B. van Hees (ext. 175) hees@ekvandoorne.com

Mw.mr. T. de Palm (ext. 292) palm@ekvandoorne.com

Mw.mr. B. Stuart (ext. 220) stuart@ekvandoorne.com

Advocatenkantoor EUSTATIUS


Pastoor van Koolwijkweg #5 Tel: 465-0369

mr. A.W.P. Eustatius awpeustatius@gmail.com


Advocatenkantoor mr. E. Fa Si Oen

Salinja 145

Tel: 465-3748

mr. E. Fa Si Oen lawyers@fasioen.com Fax: 465-2746

Port: 562-1226

FCW- LEGAL

Gomezplein 5

Tel: 462-1919

mr. G.H.E. Camelia glenn@fcw-legal.com Port: 510-5397

mr. W.R. Flocker wilfred@fcw-legal.com

mr. I.U.C. Narain Imrat@fcw-legal.com

mr. drs. E. Kleist eric@fcw-legal.com


La Fleur & Associates

Attorneys at law Plaza Jojo Correa 1-5

www.lafleur-associates.com

Tel: 465-5732

Mw. mr. S. La Fleur lafleur@lafleur-associates.com Fax:465-5733

info@lafleur-associates.com Port:565-5706




Advocatenkantoor Fontein
Jan Sofat 243 Tel: 747-1668

Port: 562-6127

mr. S.J. Fontein suardusfontein@gmail.com


Advocatenkantoor mr. W. E. FORTIN Kaya Minguel Suriel 14-A Tel: 737-3177

mr. W.E. Fortin mr_wefortin@hotmail.com Fax: 737-3235

Mw.mr. R.D.A. Cicilia reginacicilia@hotmail.com


Van Gils Advocaten

Plaza Jojo Correa 1-5 (boven RBC Royal Bank) Tel: 465-4455

Fax: 465-4455

mr. G.G. van Gils g.vangils@vangilsadvocaten.com Port: 567-4455


GKD Advocaten & Mediators B.V.

P.O.Box 4433, Curaçao Port: 527-7654

Port: 685-1750

www.gkd-advocatenmediators.com


Mw.mr. G. Daal daal@gkd-advocatenmediators.com


Van der Gulik Advocaten

Jan van Nassaulaan 3

Port:512-0033
mr. M.W.A. van der Gulik mwavandergulik@vandergulikadvocaten.com

algemeen@vandergulikadvocaten.com



Advocatenkantoor HARDEVELD
Matanciastraat 32 A P.O. Box 3299 Tel: 737-9067

Fax: 736-9505

Mw. mr. J.I. Hardeveld hardeveldji@hotmail.com

HBN LAW


L.B. Smithplein 3 Tel: 434-3300

info@hbnlaw.com Fax: 434-3355


mr. E.R. de Vries eric.devries@hbnlaw.com

mr. L.M. Virginia luigi.virginia@hbnlaw.com

mr. J. Eichhorn jeroen.eichhorn@hbnlaw.com

mr. R.E. Blaauw robert.blaauw@hbnlaw.com

Mw. mr. D.A. Matroos- Piar darlene.piar@hbnlaw.com

Mw. mr. C.H.M. Fiévez caroline.fievez@hbnlaw.com

Mw. mr. M.T. Aanstoot madelaine.aanstoot@hbnlaw.com

mr. R. Bottse robert.bottse@hbnlaw.com

mr. M. Noordhoek michiel.noordhoek@hbnlaw.com

mr. T. Matroos terrence.matroos@hbnlaw.com

mr.N. Soon nathania.soon@hbnlaw.com

mr. F. Brouwer fransje.brouwer@hbnlaw.com

mr. O. Komdeur olaf.komdeur@hbnlaw.com

mw.mr. E. van Veen esther.vanveen@hbnlaw.com

mr. M. Woudstra marcha.Woudstra@hbnlaw.com


Henriquez Law

Hoogstraat 18 Tel: 521-0022

www.henriquezlaw.com
mr. A. K.E. Henriquez achim@henriquezlaw.com

Herben Advocaten

Blue Bay BL 83

Port: 516-9111
mr. L.F. Herben wiek@financieelrechtadvocaat.com

Huizing & HUIZING Advocaten

Rooi Catootjeweg #5 Tel: 738-2311

Fax: 738-2314/315

mr. A. Huizing info@huizinglaw.com

mr. E.J.J. Huizing

HUYZEN & Associates

Castorweg 22/ 24 Tel: 461-8199

Fax: 461-6305

mr. R.J. Huyzen info@ttmlaw.net

madeleine@ttmlaw.net

Mw.mr. K. D. Bertrand bertrandlegalconsultancy@gmail.com




Inderson Advocaten

De Ruyterkade 51

secretariaat@indersonlaw.com Tel: 461-4695

administratie@indersonlaw.com Fax: 465-4695

receptie@indersonlaw.com
Mw. mr. S.N.E. Inderson saran@indersonlaw.com

Mw.mr. S.N. Texel simone@indersonlaw.com


Advocatenkantoor JACKSON
Schottegatweg Oost 209-A Tel: 461-3465/ 3882

Fax: 465-7342

Mw. mr. J.P. Jackson jackslaw@jackslaw.cw


Advocatenkantoor mr. L.L. JAMES
Simon Stevinstraat 3 Tel: 462-3632

Port: 561-2768

mr. L.L. James lawjames53@yahoo.com Fax: 462-3607


Johannes Advocaten

Jan Noorduynweg nst Esperamos Supermarket

Tel: 888-1838

mr. H.S. Johannes johannesadvocaten@yahoo.com Fax: 888-1838

mr. R. Conquet r.conquet@hotmail.com Port: 513-3181


Kleinmoedig & Partners       

Advocaten/Attorneys at Law                  

Juno Building, Junostraat no.2 Tel: 461-3353

                                                            P.O.Box 4729                         Port: 527-0456

                                                                                                            Fax: 461-3376

Mw.mr. A. K. Kleinmoedig        kleinmoedig@kleinmoedigpartners-advocaten.com  

                                                 info@kleinmoedigpartners-advocaten.com


KNOPPEL Advocaten

Pietermaai 43 Tel: 461-9222/ 9922 Tel: 461-9933/9966

www.knoppel-advocaten.com Fax: 461-9977

info@knoppel-advocaten.com


Mw. mr. E.A. Knoppel e.knoppel@knoppel-advocaten.com

Mw.mr. N.A. Evertsz n.evertsz@knoppel-advocaten.com


DavidKock Legal

Prinsenstraat 142

www.davidkock.com

Tel: 461-4677

Fax: 461-4678

Mw.mr. N.C Pietersz noraina@davidkock.com

Mw.mr. M.O Gomes maribel@davidkock.com


Law Office Roque Koeyers

Schouwburgweg 44 Tel: 738-1168


Fax: 738-1168

mr. R.H. Koeijers reirock@yahoo.com Port: 668-9548

Mw.mr. J. Francisca jurelaw@gmail.com Port:5155924

Mw.mr. O.D. Lodowica olga.lodowica@gmail.com


mr. Baltus Lie-Atjam lieatjam.baltus@gmail.com


KPMG Meijburg Caribbean


Emancipatie Boulevard 18 Tel: 732-5400



Legal Counsel Postbus 3766 Fax: 737-3409

Mw. mr. M. A. van der Hoeven vanderhoeven.miranda@kpmg.com

Mw.mr. X.A. Chelius chelius.xiomara@kpmg.com


VAN DE LAARSCHOT & Associates

Attorneys at Law

Schottegatweg Oost 191

P.O.Box 123

www.vdlaarschot.com Tel: 461-6744 info@vdlaarschot.com Fax: 461-5877


mr. P.E.A.L.M. van de Laarschot paul.vandelaarschot@vdlaarschot.com

mr. R.E.F.A. Bijkerk roelof.bijkerk@vdlaarschot.com

Mw.mr. L. da Costa Gomez Lizaima.dacostagomez@vdlaarschot.com

Mw. mr. S. in 't Veld sandra@in-t-veld.com Port: 563-3035



Legal Works Consultancy

Tel: 737-0081

Juliana van Stolberglaan 10 Fax: 737-0081

Port: 522-0794


Mw.mr. C. de la Fuente cindy.delafuente@legalworksconsultancy.com


Legal Service Curaçao
Mw.mr. S. Kersbergen sonjakersbergen@gmail.com Port: 522-7751

Tel: 767-3947




Law Office Limon

A.M Chumaceiro Boulevard no.5


mr. S. Limon s.limon@limon-law.com Tel: 465-0913

Fax: 465-9215



Advokatenpraktijk mr. J.B.S. LOTH

de Biesheuvel 13 Port: 661-3593


mr. J.Loth johnlothlaw@hotmail.com Fax: 737-1335

Advocatenkantoor LUIDENS & LUIDENS

Kaya Jombi Mensing 17 Tel: 465-3250

Fax: 461-7172

Mw. mr. J.F. Luidens joyce@luidensadvocaten.com




Marshall Law


                                   

Grebbelinieweg 42                Tel: 465-1970

Port: 561-1972

mr. C.S.F. Marshall                 cliffordmarshall@gmail.com Fax: 465-1970

                                                

Advocatenpraktijk MARTINA N.V.
Concordiastraat 52 Tel: 461-5222

Fax: 461-4225

mr. O.A. Martina o.martina@lawaom.com

mr.R.P. Koeijers rpkoeijerslaw@koeijers-partners.com



Meesterplan

Guajiraweg 2 Port: 694-9798


Mw.mr. M. Leeflang leeflangmireille@gmail.com


Advocatenkantoor MERCALINA

Pos Cabai Office Park, unit 5

Schouwburgweg Tel: 737-2025

Fax: 737-2026

Mw. mr. G.A. Mercalina dennamer@gmail.com


Meyer Pennings Law & Mediation

Tel: 736-1951

Santa Rosaweg 17 Fax: 736-1751

SR 17 Business Center

www.meyerpennings.com

info@meyerpennings.com

Mw.mr. M.N. Meyer meyer@meyerpennings.com

Mw.mr. E.M. Pennings pennings@meyerpennings.com




Advocatenkantoor MOENIR-ALAM

Titanstraat 1 Tel: 465-8825

Fax: 465-6354

Dhr. A. Moenir- Alam moeni2@hotmail.com Port: 510-7505

mr. Ir. I.F. Moenir-Alam moenilbc@gmail.com Port: 523-4509


Nagelmakers Advocaten

Perseusweg 12 Tel: 461-9644

Fax: 461-9645

Mw.mr. B. Nagelmakers Barbara@nagelmakers.com

Mw.mr. N.B. Haverhoek nicole@nagelmakers.com

Osepa

Advocaten.Lawyers

A.M. Chumaceiro Boulevard 50 Tel: 461-6181

Fax: 462-6565

mr. S. Osepa sosepa@osepabv.com


OX & WOLF

Legal Partners

SBN Doormanweg 140 Tel: 843-4343

www.ox-wolf.com Fax: 843-4343


Mw.mr. K.D. Keizer Keizer@ox-wolf.com

Mw.mr. S.M. Altena Altena@ox-wolf.com

Mw. mr. W. Princee Princee@ox-wolf.com

Mw.mr. F.F. Kunst Kunst@ox-wolf.com

Mw.mr. C.A.D. Jäensch Jaensch@ox-wolf.com

Pais Advocaten

Julianaplein 16 Tel: 462-2221

Fax: 465-2221

Mw.mr. F. Pais-Fruchter fpais@paislaw.com

friedapais@gmail.com


Pan-American Life Insurance Group

Regional Counsel- Dutch Caribbean

Tel: 461-3232 (ext.1050)

Schottegatweg Oost #104 Port: 697-8737

www.palig.com Fax: 461-3240

Mw. mr. M. van Oorsouw- Hofhuis mhofhuis@panamericanlife.palig.com




Advocatenkantoor Peelen
Seru Loraweg 30 b Tel: 736-7212

info@peelenadvocaten.com Tel: 736-7207

Port: 513-1962

Mw.mr. M. Peelen marcelle@peelenadvocaten.com



RBC Royal Bank N.V.


Legal Department
Angela (Lita) F.V. ten Houte de Lange- Pietersz, Legal Advisor

Kaya Flamboyan 1 Tel: 763-8253

Fax: 763-8252

Mw. A.F.V. ten Houte de Lange- Pietersz lita.pietersz@rbc.com




REM Advocaten
Hoogstraat 44 Tel: 766-9795

Tel: 789-9795

mr. R.E. Martis remadvocaten@gmail.com Port: 668-9795

G. Rellum

Attorney at law Kaya Seru Cueba 16 Port: 523-3012


mr. G. Rellum rellumgc@yahoo.com


Saleh –Kostrzewski Legal Counsels
Pietermaaiplein 11B

www.sk-legalcounsels.com

Tel: 465-5588

Mw.mr. O. Saleh-Kostrzewski olga@sk-legalcounsels.com Port: 516-4056

Fax: 465-5583



Advocatenkantoor Scheidelaar
Onaweg 4B Tel: 737-6254

mr. J.H. Scheidelaar Fax: 737-9397

jhslaw@hotmail.com
Rechts- en Bemiddelingspraktijk Scheperboer & Parris N.V.

Sta.Rosaweg # 25 Tel:737-9988

mr. drs.B.W. Scheperboer b.scheperboer@spcuracao.com Fax: 738-9944

mr. R. J. Tromp r.tromp@spcuracao.com

Mw. mr. G. Scheperboer- Parris g.scheperboer@spcuracao.com

Advocatenpraktijk SINTIAGO

Polluxweg # 4 Tel: 738-0500

Mw. mr. J.D.C. Sintiago Fax: 738-0501

info@sintiagolaw.com




SMEULDERS ADVOCATEN
Lyraweg # 76 Tel: 461-5581

Mw. mr. dr. T.F. Smeulders toossmeulders@yahoo.com Fax: 461-5581

smeulderslaw@gmail.com Port: 567-8977


SMS Advocaten

Rozenweg 4 Tel: 738-0280 info@sms-advocaten.com Fax: 738-0281


mr. A.C. Small small@sms-advocaten.com

mr. M. F. Murray murray@sms-advocaten.com

Mw. mr S. Pendjol-Klarenbeek           pendjol@sms-advocaten.com

mr. R.P. Bottse bottse@sms-advocaten.com

Mw.mr. S.T. Leon leon@sms-advocaten.com

Mw. Mr. M. Eisden eisden@sms-advocaten.com

Mw. mr. D.M. Wildeman wildeman@sms-advocaten.com

Mw. Mr. J.C. Meulen meulen@sms-advocaten.com

mr. R.J.M. Lodewijks lodewijks@sms-advocaten.com


Soliana, Bonapart & Aardenburg III


Advocaten/Attorneys at law Pietermaai 23

P.O.Box 113 Tel: 461-3833/832

www.sba-advocaten.com Fax: 465-2890

generalcuracao@sba-advocaten.com Fax: 461-7662


mr. M.F. Bonapart bonapartm@sba-advocaten.com

mr. T. Aardenburg aardenburgt@sba-advocaten.com

Mw. mr. D.M. Suares suaresd@sba-advocaten.com

mr. A.Ch. van Hoof hoofa@sba-advocaten.com

Mw.mr. K. Ch. Wilsoe wilsoek@sba-advocaten.com

Mw.mr. P.A. van den Hout houtp@sba-advocaten.com

Mw.mr. E.A.M.J. van den Berg berge@sba-advocaten.com

Mw. mr. R.N.S.M. Moenir-Alam moeniralamr@sba-advocaten.com

Mw.mr. D. Lunenburg Lunenburg@sba-advocaten.com


Advocatenkantoor Sophia

Abogado,Advokaat,Attorney at Law


F.D. Rooseveltweg Tel: 868-9821

Port:568-9821

Fax:869-9821

Mw. mr. G. Sophia- Alendy youandi41@hotmail.com




Spigt Dutch Caribbean N.V.

Scharlooweg 33 Tel: 461-8700

Fax: 461-8073

mr. M.W. J. H. Welten martijn.welten@spigtdc.com

mr. F. Promes frank.promes@spigtdc.com

Mw. mr. M. Bergervoet maike.bergervoet@spigtdc.com

mr. J.A. Starreveld Jeroen.starreveld@spigtdc.com

mr. D. Mishre dinesh.mishre@spigtdc.com

mr. D.M. Douwes douwe.douwes@spigtdc.com

mr. R. Saleh reno.saleh@spigtdc.com

mr. H. Ruiter herman.ruiter@spigtdc.com

Mw.mr. S.H.M. Helder salina.helder@spigtdc.com

Mw.mr. I.M.A. Wolswijk inge.wolswijk@spigtdc.com

Mw.mr. L. Romer lisa.romer@spigtdc.com



Advocatenkantoor SULVARAN & PETERSON

Pietermaai 20- B Tel: 461-8722

splawyers@splawyers.biz Fax: 461-7926
mr. C.A. Peterson

Mw.mr. P.C. Janssen Janssen@splawyers.biz

Mw.mr. S.I. Da Costa Gomez dacostagomez@splawyers.biz

Mw.mr.A.Sulvaran asulvaran@splawyers.biz




UNA

Wetenschappelijk medewerker straf(proces)recht

Jan Noorduynweg 111

Tel: 844-2133 tst 138
Mw.mr. P. Dingemanse pascale.dingemanse@una.cw


United Telecommunication Service N.V. (UTS)

Legal & Regulatory Affairs Depatment

Corporate Advisor Legal & Regulatory Affairs


Berg Arrarat 1

www.uts.cw Tel: 777-1228

Mw.mr.L.M.M. Merite-Stüger m.stuger@uts.cw
mr. R. Rijnberg r.rijnberg@uts.cw Port: 563-2317

Fax: 888-2134


Mw.mr. S. Francisco s.francisco@uts.cw Tel: 777-1298

Port: 568-3362

Fax: 888-2134


Thomson & Saleh Law Offices
Dr.Maalweg 27
Mw. mr. S.E. Thomson s.thomson@ts-lawyers.com Tel: 461-0688

mr. S.M. Saleh s.saleh@ts-lawyers.com Fax: 461-0689


Advocatenkantoor mr A.L. TJON KWAN PAW

Mgr. Kieckensweg 3 Tel: 462-3332

Fax: 462-8884

mr. A.L. Tjon Kwan Paw mr.tkp@live.com Port: 524-4991

mr.tkp@gmail.com
mr. H. Alejandra info.hmalegal@gmail.com


Vaders Advocaten

Pietermaaiplein 11 B Tel: 465-5588

info@vadersadvocaten.com Fax: 465-5583
Mw.mr. M. Vaders marije@vadersadvocaten.com


Wilsoe Advocaten
Pietermaaiplein 11B Tel: 461-7887

Fax: 461-8801

mr. E.B. Wilsoe advocatenkantoorwilsoe@gmail.com


August Winter

Maishiweg 10 Port: 525-6769


mr. A.J. Winter ajwinter@lawyer.com


De Winter Liqui-Lung Advocaten/Attorneys at Law

Fokkerweg 26 unit 201 Tel: 461-2895

P.O.Box 819 Fax: 461-2891

secretariat@dwll-law.com

www.dwll-law.com
mr. A. De Winter arend@dwll-law.com

mr. D.E. Liqui-Lung dave@dwll-law.com


Advocatenkantoor ZAHAVI & LUTJENS




Attorneys at law / Advocaten

Kaya W.F.G. (Jombi) Mensing 14 Tel: 461-5460


www.zlattorneys.com Fax: 461-5470 Cell: 515-6710

mr. D. D. Zahavi daniel@zlattorneys.com



Buitengewoon lid/geen advocaat

Mr. Ing. D. d' Ancona


Mauritslaan 13 Tel: 736-5824

dirkdancona@hotmail.com Fax: 736-5824





  • Advocatenkamer tel: 461-3083/ 4634-236 Fax: 465-2599
  • Port: 510-6903
  • Advocatenkantoor BENNETT
  • Melrose Bloem Law Offices
  • Advocatenkantoor BRAAM POLS
  • Pietermaaiplein 12 Tel: 465-3314 Fax: 465-0297
  • Advocatenkantoor EUSTATIUS
  • Law Office Roque Koeyers
  • Soliana, Bonapart Aardenburg III
  • Advocatenkantoor ZAHAVI LUTJENS Attorneys at law / Advocaten Kaya W.F.G. (Jombi) Mensing 14 Tel: 461-5460

  • Dovnload 93.51 Kb.