Thuis
Contacten

    Hoofdpagina


Bijlage 3 Nuttige adressen en contactpersonen inom-arbeiders

Dovnload 124.88 Kb.

Bijlage 3 Nuttige adressen en contactpersonen inom-arbeiders



Datum08.02.2019
Grootte124.88 Kb.

Dovnload 124.88 Kb.





BIJLAGE 3

Nuttige adressen en contactpersonen

INOM-Arbeiders

Dhr Bart Lannoo

Diamant Building

A. Reyerslaan 80

1030 Brussel

Tel. 02.706.81.94

Fax 02.706.82.04

bart.lannoo@inom.be

website : www.inom.be\arbeiders



Werkgeversorganisatie
AGORIA


AGORIA ANTWERPEN-LIMBURG

Mevr. Goedele Hufkens

Adviseur Vorming en Opleiding

Filip Williotstraat 9

2600 Berchem

Tel. 03.280.47.42

Fax 03.280.45.28

goedele.hufkens@agoria.be


AGORIA BRABANT

Mevr. Ariane Gheysen

Adviseur Vorming en Opleiding

Diamant Building

A. Reyerslaan 80

1030 Brussel

Tel. 02.706.84.13

Fax 02.706.84.14



ariane.gheysen@agoria.be





AGORIA OOST- EN WEST-VLAANDEREN

Dhr Jan Van Hyfte

Vorming en Opleiding

Archipel Business Center

Tramstraat 61

9052 Zwijnaarde (Gent)

Tel. 09.244.98.16

Fax 09.244.98.22



jan.vanhyfte@agoria.be


AGORIA VLAANDEREN

Mevr Martine Taeymans

Stafmedewerker

Tel. 02.706.78.37



martine.taeymans@agoria.be

Dhr Wilson De Pril

Directeur-generaal

Diamant Building

A. Reyerslaan 80

1030 Brussel

Tel. 02.706.78.39

Fax 02.706.78.44





Werknemersorganisaties
ABVV METAAL


ABVV Metaal Antwerpen

Ommeganckstraat 47/49

2018 Antwerpen

Dhr Karel Jonckheere

Algemeen Secretaris

kjonckheere@abvvmetaal.org

Tel. 03.203.43.40

Fax 03.232.78.74

Dhr Friso Borremans

Studiedienst en technicus

Tel. 03.203.43.62



fborremans@abvvmetaal.org
Provinciale Afdeling Brabant

Jean Paul Sellekaerts

Propagandist

Tel. 02.519.72.08



jpsellekaerts@abvvmetaal.org

Paul Binje

Voorzitter

Rouppeplein 3

1000 Brussel

Tel. 02.519.72.11

Fax 02.519.72.04

pbinje@metallosfgtb.org
ABVV Industriebond-Metaal-Limburg

Volksontwikkeling

Dhr Tony Castermans

Provinciaal voorzitter

Jekerstraat 59

3700 Tongeren

Tel. 012.39.87.00

Fax 012.23.07.85



tcastermans@abvvmetaal.org
Provinciale Metaalindustriebond Oost-Vlaanderen

Dhr Albert Moerman

Provinciaal Secretaris

Vrijdagmarkt 9

9000 Gent

Tel. 09.265.52.90

Fax 09.265.52.98

amoerman@abvvmetaal.org


Federatie der Metaalbewerkers Vlaams Brabant

Dhr Karel Gacoms

Provinciaal Secretaris

Mechelsestraat 6

1800 Vilvoorde

Tel. 02.251.60.20

Fax 09.265.52.98

kgacoms@abvvmetaal.org
ABVV Metaal West-Vlaanderen

Dhr John Debrouwere

Provinciaal Secretaris

jdebrouwere@abvvmetaal.org

mevr. Veronique Rogiers

Adviseur

Conservatoriumplein 9/6

8500 Kortrijk

Tel. 056.23.50.85

Fax 056.21.45.46

vrogiers@abvvmetaal.org
ABVV METAAL

Georges De Batselier

Nationaal Secretaris

Marc Lenders

Adviseur

Jacob Jordaensstraat 17

1000 Brussel

Tel. 02.627.74.11

Fax 02.627.74.90

cmb@abvvmetaal.org

mlenders@abvvmetaal.org



ACV METAAL



ACV Metaal - Nationaal

Dhr Marc De Wilde

Algemeen Secretaris

Dhr Leo Vermeulen

Stafmedewerker Studiedienst

Mevr. Inge De Bie

Stafmedewerkster

Heembeeksestraat 127

1120 Brussel

leo.vermeulen@acv-csc.be

inge.de_bie@acv-csc.be

Tel. 02.244.99.11

Fax 02.244.99.90
ACV Metaal Antwerpen

Dhr Eddy De Decker

Hoofdsecretaris Provincie Antwerpen

Nationalestraat 111

2000 Antwerpen

Tel. 03.220.15.60

Fax 03.220.15.70

eddy.dedecker@acv-csc.be
ACV Metaal Brabant

Dhr Gaston Celen

Hoofdsecretaris Provincie Brabant

Pletinckxstraat 19

1000 Brussel

Tel. 02.508.87.60

Fax 02.508.87.67

gaston.celen@acv-csc.be
ACV Metaal Limburg

Dhr Luc Prenen

Hoofdsecretaris Provincie Limburg

Guldensporenlaan 7

3530 Houthalen

Tel. 011.52.44.48

Fax 011.52.59.42

luc.prenen@acv-csc.be



ACV Metaal Oost-Vlaanderen

Dhr Wim Sebreghts

Hoofdsecretaris Provincie Oost-Vlaanderen

Poel 7


9000 Gent

Tel. 09.265.43.20

Fax 09.265.43.21

wim.sebreghts@acv-csc.be
ACV Metaal West-Vlaanderen

Dhr Jan Maeseele

Hoofdsecretaris Provincie West-Vlaanderen

Kennedypark 16 D

8500 Kortrijk

Tel. 056.23.56.30

Fax 056.23.56.33

jan.maeseele@acv-csc.be




ACLVB

ACLVB

Dhr Yves Vergeylen

Functieclassificatiedeskundige

Dienst BO

Koning Albertlaan 95

9000 Gent

Tel. 09.222.57.51

Fax 09.221.04.74



yves.vergeylen@aclvb.be
ACLVB

Johan Roelandt

Nationaal sectoraal verantwoordelijke

Poincarrélaan 72-74

1070 Brussel

Tel. 02.558.51.50

Fax 02.558.51.51

johan.roelandt@aclvb.be

Lascentra
Belgisch Instituut voor Lastechniek - BIL

Dhr Alfred Dhooge

Directeur

Antoon van Osslaan, 1

1120 Brussel (Neder-over-Heembeek)

Tel. 02.260.11.70

Fax 02.260.11.79

MarieChristine.Ritzen@MCM.be
Vervolmakingscentrum voor Lassers – VCL

Mevr Leen Dezillie

Directeur

Antoon van Osslaan, 1 pb 4

1120 Brussel (Neder-over-Heembeek)

Tel 02.520.56.58



Fax 02.520.86.76

leen.dezillie@v-c-l.be

www.v-c-l.be






INSTITUUT VOOR NASCHOOLSE OPLEIDING VAN DE METAALVERWERKENDE NIJVERHEID vzw Diamant Buiding - A. Reyerslaan 80 – 1030 Brussel – Tel. 02/706.81.94 – Fax 02/706.82.04

INOM-Arbeiders 2006 - versie 1.2








  • Werkgeversorganisatie AGORIA
  • AGORIA OOST- EN WEST-VLAANDEREN
  • Werknemersorganisaties ABVV METAAL
  • Provinciale Afdeling Brabant
  • ABVV Industriebond-Metaal-Limburg
  • Federatie der Metaalbewerkers Vlaams Brabant
  • ACV METAAL ACV Metaal - Nationaal
  • ACV Metaal Oost-Vlaanderen
  • ACLVB ACLVB
  • Lascentra Belgisch Instituut voor Lastechniek - BIL
  • Vervolmakingscentrum voor Lassers – VCL

  • Dovnload 124.88 Kb.