Thuis
Contacten

    Hoofdpagina


Nacht van Volharding, Beveren, 6/9/2008, volh

Dovnload 65.17 Kb.

Nacht van Volharding, Beveren, 6/9/2008, volh



Datum12.05.2019
Grootte65.17 Kb.

Dovnload 65.17 Kb.

Nacht van Volharding, Beveren, 6/9/2008, VOLH; P.340
kogelstoten 4,000kg JSM dames

1 1582 PEETROONS ANNELIES 87 OEH 13.96

2 1282 VERLINDEN SOPHIE 79 WIBO 13.04

3 1290 AERTS SARA 84 ACBR 12.93

4 85 HELLEBUYCK ANOUSKA 89 DEIN 12.69

5 221 THOMAS SOPHIE GBR 11.71

6 1562 WAUTERS SHANA 85 LOOI 10.97

7 1146 DE LEEUW MARLIESE 83 VS 10.59

8 1067 GYS ELKE 81 ACBR 10.51

9 71 GOVAERTS SOFIE 90 LOOI 10.12

10 3839 VAN HUL ISABEL 73 SWIN 8.57

11 1579 VAN DAELE SASKIA 83 VOLH 8.36

12 214 GREEN HAYLEY GBR 7.59
discuswerpen 1,750kg Jun heren

1 186 TRUYTS TIMOTHY 89 ACBR 42.87

2 405 CORDEEL JOACHIM 89 AVLO 37.49

3 491 MARIMAN YNGWIE 89 VOLH 30.47

301 GEVERS BJORN 89 VOLH NM
discuswerpen 2,000kg SM heren

1 2206 BLONDEEL WIM 73 KAAG 51.40

2 1090 VERBRUGGHE JURGEN 83 HAC 46.82

3 1147 EECKHOUT FILIP 79 VS 45.93

4 1758 NYS EDWIN 86 MAC 44.74

5 215 BRUNSDEN DAN GBR 42.45

6 1310 GEUKENS BART 82 LOOI 42.44

7 2908 SUSTELO ANTONIO 88 CABW 38.79

8 2120 VAN LYSEBETTEN FREDERIK 81 AT84 37.14

9 2035 VAN CAMPENHOUT JORDI 88 AT84 32.41

10 2800 BERTEAU SIMON 87 SMAC 25.83

11 6645 HOSTE JORGEN 73 RIEM 25.67

12 5093 BUYLE HECTOR 64 VOLH 25.55
polsstokspringen JSM heren

1 328 DE CONINCK JASPER 89 KAAG 4.23

2 2073 MERLIER THOMAS 79 KAAG 4.23

3 1246 LICHTERT STIJN 87 OLSE 4.03

4 370 EGGERMONT PIETER 89 VOLH 3.73
hoogspringen JSM dames

1 958 SEBRECHTS LIESBETH 84 OLSE 1.65

2 222 CUMMING HEATHER GBR 1.60

3 200 KRACHTWIJK ANOUK NED 1.60

4 223 AVERILL LUCY GBR 1.55

5 38 VAN BAREL LIESL 89 SPBO 1.45


verspringen JSM heren

1 229 COOK DAVE GBR 6.97 +0.5

2 213 CHAPPELL JODY GBR 6.79 +1.0

3 2325 GAUBLOMME DJOERE 85 DCLA 6.60 +1.0

4 227 MASON ED GBR 6.31 +0.8

5 9 PEETERS ARNE 90 LYRA 6.20 +0.8

6 1005 PEETERS MATTHIAS 88 LYRA 6.17 +0.4

7 3162 GILLAIN MANUEL 81 CRAC 5.45 +1.1


110m horden 1,067m SM heren

Heat:1 Wind : 0.3

1 1083 VERMEULEN SANDER 88 RCG 15.11

2 2325 GAUBLOMME DJOERE 85 DCLA 15.52

3 6565 DE SMEDT SERGE 73 AVOS 16.65

4 1575 FONTEYN ILLYA 87 OLSE 16.74

5 4870 JACOBS JOS 61 EA 17.37

6 1693 AERTS BRAM 87 AVOS 18.06


110m horden 1,00m Jun heren

Heat:1 Wind : 1.6

1 846 WARNANT BENOIT 89 FCHA 15.25

2 236 BESTERS VICTOR NED 15.28


100m horden 0,84m JSM dames

Heat:1 Wind : 0.5

1 234 VIS JUDITH NED 14.48

2 210 DREW KARLA GBR 14.79

3 223 AVERILL LUCY GBR 16.76
400 meter JSM heren

Heat:1


1 2204 FEYAERTS EVERT 86 VAC 48.98

2 1495 DE SCHEPPER PIETER 84 ACME 49.02

3 203 FAULKNER ANDREW GBR 49.31

4 1266 ROSSEEUW MATTHIAS 85 FLAC 49.83

5 3027 MATTERNE BENJAMIN 84 FCHA 50.12

6 205 ANDREWS NIC GBR 50.37

7 2060 DESCAMPS BERT 85 RIEM 52.05

Heat:2


1 1602 VAN AELST STEFAN 88 ACBR 50.27

2 1865 SABBE WOUTER 85 RCG 51.16

3 1082 STEYFKENS WOUTER 78 RCG 51.27

4 1505 MAES LUKAS 88 DAC 51.49

5 3048 CASTERMANE JULIEN 88 RESC 51.59

6 1297 DE MAERSSCHALCK PIETER 88 LEBB 52.04

7 1641 KLUSKENS STIJN 88 VOLH 52.23

Heat:3


1 3124 DIALLO SALIOU 85 RESC 50.40

2 1174 MISPLON BERT 88 RCG 51.61

3 220 PLATT DAVEY GBR 52.44

4 1472 DE MOL AIKO 88 LEBB 52.52

5 164 COEMANS NICKY 90 ACKO 53.05

6 1760 BUYLE MARCO 88 LAT 53.31

7 96 STUBBE MATTHIAS 90 OB 53.39

Heat:4


1 1311 VERBIEST THOMAS 88 LOOI 51.73

2 232 FORESTER JONATHAN GBR 52.08

3 322 DE CALUWAERT CEDRIC 89 VOLH 52.98

4 1830 MEUL WIM 83 VOLH 53.76

5 2389 LOUAGE TOM 84 OLSE 54.28

6 2800 BERTEAU SIMON 87 SMAC 54.37

7 1049 RONDAS TOM 79 ABES 54.73

Heat:5


1 5344 BYRNE TIMOTHY 67 ATLE 55.43

2 5516 NEEFS MARC 65 DCLA 56.19

3 1900 BEKERS TOM 86 ACHL 56.91

4 5049 GOOSSENS KRIS 65 VITA 57.32

5 1076 JANS REMBERT 78 RCG 57.83

6 5233 VAN DE VOORDE URBAIN 60 ACW 61.66


400 meter JSM dames

Heat:1


1 207 MADDOX LAURA GBR 56.39

2 145 VAN BREMPT JOLIEN 89 ACBR 57.08

3 212 HEWETT KATIE GBR 59.20

4 1488 DE PRINS STEFANIE 88 VAC 59.33

5 1268 MERCKX ELS 88 VOLH 60.15

6 226 GEORGE NICOLA GBR 61.69

Heat:2

1 206 PLATT JOEDY GBR 61.54



2 1182 CHRISTIAENS ANKE 87 LAT 62.92

3 1045 VAN HONSTE AN 87 SWIN 65.33

4 1269 MERCKX MARIJKE 87 VOLH 65.73

5 642 SCIMECA LINA 89 USBW 66.38

6 3632 SWIGGERS TANIA 63 BVAC 68.74
100 meter JSM heren

Heat:1 Wind : 0.7

1 217 TALBOT DANNY GBR 10.81

2 2335 DUERINCK NILS 84 VAC 11.00

3 2199 VERCAMMEN KRISTOF 87 LIER 11.08

4 208 BROCK JAMIE GBR 11.10

5 2033 COOMANS WERNER 86 VAC 11.27

6 2020 DE BLAES DAVE 77 WIBO 11.34

7 233 COGHAN BEN GBR 11.42

8 367 VAN DEN BERGHE KENNETH 90 WIBO 11.50

Heat:2 Wind : 0.3

1 1980 BOGAERT SAM 80 ACW 11.41

2 1071 DE CAUWER NIKKI 85 ACW 11.50

3 2129 LODEWIJKS JAN 83 LIER 11.52

4 297 VAN DEN EECKHOUT EVERT 90 VOLH 11.56

5 1731 VERHAEREN THIJS 86 VAC 11.61

6 2755 MEULEMANS PASCAL 83 UAC 11.66

Heat:3 Wind : 1.7

1 2980 GRANDJEAN JONATHAN 88 FCHA 11.68

2 3162 GILLAIN MANUEL 81 CRAC 11.91

3 3054 JARA ALFAYA ANTONIO* 76 RCAS 12.00

4 330 VAN DE VOORDE GERBEN 90 ACW 12.02

5 1174 MISPLON BERT 88 RCG 12.09

6 4668 BECKERS SERGE 62 ACW 12.28

Heat:4 Wind : -0.4

1 3708 POTTIEZ MARC 66 RAM 12.02

2 2908 SUSTELO ANTONIO 88 CABW 12.16

3 4032 VERSTREPEN DIRK 66 LYRA 12.38

4 4907 DIERCKX PATRICK 65 LIER 12.86

5 6416 CORNELIS GASTON 37 ABES 14.62

6 6023 FLORIN PAUL 47 VOLH 16.04
100 meter Sch heren

Heat:1 Wind : -0.7

1 2123 VAN HECKE CHRISTOPHE 91 DAC 11.58

2 2463 VANUYTVEN JONATHAN 91 ACHL 12.22

3 2414 CLAESSENS BART 92 ACHL 12.30

4 2161 KRIJNEN FILIP 91 ESAK 12.35

5 1848 MILITTI OLIVIER 92 BONH 12.59

6 2227 WILLEMS JEROEN 92 VS 12.77

7 312 CLEEMPUT VINCENT 94 BONH 13.32
speerwerpen 800g JSM heren

1 2041 GOYVAERTS TOM 84 BRAB 73.33

2 235 BLOMMERDE BJORN SPRI 67.95

3 2312 CLAES CHRIS 81 BRAB 58.28

4 204 HARRIS AARON GBR 56.99

5 215 BRUNSDEN DAN GBR 52.48

6 216 TURNOCK STEVE GBR 50.22

7 2800 BERTEAU SIMON 87 SMAC 33.83

6645 HOSTE JORGEN 73 RIEM NM

451 VAN DEN BOSCH VINCENT 89 DUFF NM


100 meter JSM dames

Heat:1 Wind : 1.5

1 1233 VEREECKEN ELKE 84 VOLH 11.98

2 202 WEIGHTMAN CHARNIA GBR 12.24

3 994 VERCAUTEREN BARBARA 87 HAMM 12.50

4 872 VERBOVEN AN 86 RAM 12.55

5 138 VAN DEN HENDE ESTER 90 AVLO 12.72

6 230 SMITH CHRISTIE GBR 13.01

7 228 LEYS CAROLINE 90 VOLH 13.13

8 1035 VAN HECKE KAREN 76 AVLO 13.18

Heat:2 Wind : 0.8

1 1994 DEWITTE VALERIE 80 RESC 13.34

2 349 GOVAERTS JULIE 89 ACA 13.36

3 2009 ADAM BENEDICTE 78 RESC 13.39

4 1270 VAN PUYVELDE SASKIA 84 VOLH 13.43

5 1340 HEYRMAN ANKE 83 SWIN 13.98

6 1677 VERDESSELDONCK INES 88 VOLH 14.05

7 38 VAN BAREL LIESL 89 SPBO 14.42

8 2211 DE GUCHT HILDE 68 LYRA 15.46
100 meter Cad dames

Heat:1 Wind : 1.3

1 1136 HEIJNDRICKX INES 93 VOLH 13.62

2 740 DE ROECK NELLE 93 VOLH 13.94

3 364 APERS JUSTINE 93 AVLO 13.96

4 1012 VAN OSSELAER TINEKE 94 VOLH 14.18

5 744 PLEHIERS NELE 94 VOLH 14.18

6 1063 DEYAERT LINA 94 VOLH 15.07


1500 meter JSM dames

Heat:1


1 954 DE SCHRIJDER SELIEN 86 VS 4:32.75

2 2202 DEBAETS CORINNE 63 DCLA 4:34.61

3 1251 VERHAEGHE MARIEKEN 85 DCLA 4:43.78

4 810 LAURYSSEN GRIET 86 ARAC 4:46.83

5 1201 STEFFENS ELKE 87 OEH 4:47.26

6 206 DE CONINCK LYNN 90 VS 4:51.83

7 2735 ADAM INGE 67 MACW 4:54.28

8 1217 DE KEGEL ALEXANDRA 82 VITA 4:57.63

9 1120 DE PROFT KAROLIEN 88 LEBB 5:04.85

10 1121 DE PROFT SOFIE 88 LEBB 5:06.35

11 226 BELLEMANS HANNELORE 90 LAT 5:09.01

Heat:2


1 2432 HILLEWAERE NELE 64 VS 5:08.34

2 1390 PUTTEMANS ANJA 77 ROBA 5:09.98

3 981 CASTEELS CINDY 82 ROBA 5:11.69

4 991 VAN BIESEN SARA 88 LEBB 5:15.72

5 836 VAN CAMPENHOUT VEERLE 75 ACW 5:16.29

6 3839 VAN HUL ISABEL 73 SWIN 5:17.13

7 76 HENDRICKX NELE 94 BONH 5:20.82

8 2190 WALRAED DELFIEN 92 VS 5:27.05

9 80 VERHEYDEN JANA 93 BONH 5:27.31

10 1140 FLORQUIN CAROLINE 82 DAC 5:27.56

11 273 BOONS KATJA 90 VOLH 5:40.97

12 992 VAN BIESEN ELLEN 88 LEBB 6:04.70


discuswerpen 1,000kg JSM dames

1 1107 VANGEEL INGE 85 ACBR 50.01

2 1582 PEETROONS ANNELIES 87 OEH 47.63

3 1067 GYS ELKE 81 ACBR 43.45

4 85 HELLEBUYCK ANOUSKA 89 DEIN 42.44

5 1470 VAN DE BROECK KATRIEN 82 DCLA 40.90

6 1089 GEUKENS INGE 85 DALO 38.76

7 1562 WAUTERS SHANA 85 LOOI 38.65

8 1146 DE LEEUW MARLIESE 83 VS 36.03

9 71 GOVAERTS SOFIE 90 LOOI 35.53

10 214 GREEN HAYLEY GBR 33.15

11 2710 KEULEMANS MIRIAM 67 WIBO 29.04

12 1099 DE COCK SARAH 87 AT84 27.29

13 221 THOMAS SOPHIE GBR 26.97

14 3383 LENAERS REGINA 63 AVLO 23.94

15 3134 MERTENS MARTINE 54 MAC 20.34

16 2823 MOENSSENS CHRISTEL 63 AT84 20.29
kogelstoten 6,000kg Jun heren

1 405 CORDEEL JOACHIM 89 AVLO 13.68

2 301 GEVERS BJORN 89 VOLH 13.62

3 491 MARIMAN YNGWIE 89 VOLH 10.17

451 VAN DEN BOSCH VINCENT 89 DUFF NM
kogelstoten 7,260kg SM heren

1 2206 BLONDEEL WIM 73 KAAG 17.41

2 1147 EECKHOUT FILIP 79 VS 15.68

3 1090 VERBRUGGHE JURGEN 83 HAC 15.52

4 1430 VAN LYSEBETTEN KRISTOF 86 AT84 13.89

5 1310 GEUKENS BART 82 LOOI 12.93

6 2035 VAN CAMPENHOUT JORDI 88 AT84 11.55

7 2908 SUSTELO ANTONIO 88 CABW 11.12

8 1005 PEETERS MATTHIAS 88 LYRA 10.81

9 2120 VAN LYSEBETTEN FREDERIK 81 AT84 10.52

10 2800 BERTEAU SIMON 87 SMAC 9.52

215 BRUNSDEN DAN GBR NM

6645 HOSTE JORGEN 73 RIEM NM
polsstokspringen JSM dames

1 237 CALDENHOVE YVETTE NED 3.93

2 146 WILLEMEN JOZEFIEN 89 ACBR 3.43

3 1668 VAN OSSELAER CAROLIEN 85 VOLH 3.23

4 239 FLORUSSE SIEGRID 2.93

5 237 DAEMEN LINDSEY 89 VOLH 2.23


verspringen JSM dames

1 1290 AERTS SARA 84 ACBR 5.84 +1.0

2 882 VAN HERTEM KIM 86 DALO 5.83 +0.1

3 1079 VERCAMMEN EVELINE 88 ACBR 5.55 +0.2

4 145 VAN BREMPT JOLIEN 89 ACBR 5.38 +0.8

5 231 LEWIS NATASHA GBR 5.19 +0.2

6 228 LEYS CAROLINE 90 VOLH 5.19 +0.2

7 225 DIAMOND EMILY GBR 5.11 +0.4

8 1260 WOSTYN LORE 88 VS 5.10 +0.1

9 1179 VERDUYN KARLIEN 86 AVKA 4.74 +0.5

10 1349 DE BAETS SOETKIN 84 ACME 4.67 +0.5

11 2009 ADAM BENEDICTE 78 RESC 4.66 +0.2

12 201 KRAGTWIJK NIENKE NED 4.39 +1.0

13 38 VAN BAREL LIESL 89 SPBO 4.11 +0.2

14 1340 HEYRMAN ANKE 83 SWIN 3.95 +1.1
verspringen Cad dames

1 1136 HEIJNDRICKX INES 93 VOLH 4.53 +0.2

2 364 APERS JUSTINE 93 AVLO 4.33 +0.1
hoogspringen JSM heren

1 228 BARKER ASH GBR 1.94

2 2151 ANNECOUR RICO 88 VOLH 1.90

3 227 MASON ED GBR 1.85

3 1161 VERSMISSEN BART 87 VMOL 1.85

5 209 ELWORTHY TOM GBR 1.85

6 1246 LICHTERT STIJN 87 OLSE 1.85

7 1575 FONTEYN ILLYA 87 OLSE 1.80

8 846 WARNANT BENOIT 89 FCHA 1.75

9 414 BESTERS VICTOR* 90 LAT 1.70

10 6565 DE SMEDT SERGE 73 AVOS 1.60

11 1693 AERTS BRAM 87 AVOS 1.60

12 557 IVENS DIMMY 89 AVLO 1.55
1500 meter JSM heren

Heat:1


1 1528 LUYCKX TIM 86 OEH 3:51.29

2 1 D'HOEDT JEROEN 90 OEH 3:52.14

3 336 NAERT KOEN 89 EA 3:52.37

4 2856 DEWITTE SEBASTIEN 85 RESC 3:53.46

5 1137 DE WULF STEVEN 88 RIEM 3:55.07

6 274 BOUCHIKHI SOUFIANE 90 OLSE 3:55.60

7 1445 BOON STIJN 85 OEH 3:56.38

8 363 DEMEESTER THIJS 89 VAC 3:56.62

9 4 DE BOSSCHER PIETERJAN 90 AVLO 3:58.69

10 1650 ROELS JONAS 83 LAT 3:59.82

11 238 PLANTING ROBERT NED 4:00.96

12 1300 PELICAEN JOACHIM 85 LEBB 4:06.10

13 1953 DE PAUW STIJN 84 VAC 4:10.10

1337 KENIS RUBEN 83 ADD DNF

1638 WILSSENS KOEN 81 VOLH DNF

Heat:2


1 334 SMOUT ANDREAS 90 SACN 3:58.85

2 2716 GRELL FRANCOIS 88 ATH 3:58.95

3 1240 DE BEULE JURGEN 86 OLSE 3:59.09

4 1436 PRIMS JO 84 ACHL 3:59.81

5 351 CONVENTS TIMOTHY 89 ROBA 4:01.10

6 224 GALLIENNE STEVE GBR 4:01.57

7 155 ROGGE SIMON 89 STAX 4:03.55

8 1381 MAES TOM 87 ACBR 4:04.41

9 2505 LEFEBVRE KRISTOF 83 AZW 4:04.95

10 109 BILLIET KEVIN 89 OLSE 4:05.36

11 299 JONGENELEN KOEN 89 VOLH 4:05.56

12 295 VAN DER HOEVEN BERT 89 VS 4:06.93

13 1043 FRANS DAVE 85 ABES 4:08.07

14 1141 RONDAS XAVIER 81 RIEM 4:08.70

15 1048 ROMBOUTS KOEN 88 ABES 4:09.52

16 1732 VANBINNEBEECK STEVEN 85 VAC 4:10.26

17 218 DOBSON CHRIS GBR 4:16.67

Heat:3


1 2205 WYTINCK THOMAS 84 RIEM 4:04.17

2 4161 DELME ANDY 71 ROBA 4:11.22

3 326 VAN DYCK DOMIEN 89 LOOI 4:12.71

4 1100 ACKE DAVY 80 HALE 4:16.30

5 1593 STEFFENS THOMAS 87 OEH 4:16.70

6 2168 VAN SCHOUBROECK JONAS 92 ARAC 4:19.56

7 1017 WENS JAN 87 ARAC 4:20.61

8 2198 MOYSON JONAS 92 ROBA 4:22.43

9 4123 HEYDE LUCIEN 56 KAAG 4:22.84

10 7178 MARTIN ALAIN 67 RCB 4:23.76

11 1627 VAN DER HOEVEN TIM 85 VS 4:24.56

12 1945 VAN DEN BROECK FILIP 84 LIER 4:26.34

13 6634 CHERIF SAÃOD 07 5LIE 4:27.58

14 1945 GHIJSELS STIJN 92 VS 4:31.13

15 4894 BERVOETS BART 70 LIER 4:32.00

16 4143 VAN KERKHOVEN DIRK 63 ROBA 4:33.12

17 1549 DE CROM TOM 75 LIER 4:40.61

Heat:4


1 1846 VERHEYDEN NICK 92 BONH 4:31.83

2 3631 RAHOENS PHILIP 68 RCG 4:34.46

3 46 CORVERS TIM 94 ACW 4:41.46

4 2002 CEUSTERS NICO 91 ROBA 4:41.46

5 205 SODERMANS JASPER 94 DCLA 4:43.61

6 353 VAN CAUTEREN RUUD 94 ZELE 4:43.91

7 6261 VAN VELTHOVEN LEOPOLD 51 BVAC 4:44.49

8 443 WATERPLAS KEVIN 93 DAC 4:49.30

9 2171 MOUBILE MOHAMED 92 OLSE 4:49.89

10 307 BOUCHIKHI HOUSSINE 93 OLSE 4:50.26

11 5879 VRANKEN WIM 68 BVAC 4:52.84

12 403 BOONE WANNES 94 ZELE 4:59.41

13 196 WIJSEN NICOLAS 94 VS 5:00.44

14 323 LEYS MICHAEL 89 VOLH 5:02.76

15 572 VAN LOMBERGEN BRAM 94 ACW 5:06.31

16 511 VERMEULEN JELLE 94 AVKA 5:07.40

4656 AVONTS ERIC 62 BVAC DNF
2000m steeple 0,914m JSM heren

1 1638 WILSSENS KOEN 81 VOLH 6:10.06

2 352 COOSEMANS PETER 90 ROBA 6:13.80

3 6 VAN LANCKER JASPER 90 AVLO 6:18.20

4 211 CLEAVE MATTHEW GBR 6:18.39

5 1062 VAN DYCK PIETER 86 ACHL 6:19.27

6 1885 DUYM JELLE 85 AT84 6:24.38

7 1454 D'HEER HANNES 88 ZELE 6:24.53

8 5276 GARDEYN KOEN 71 EA 6:42.56

9 1738 GOOSSENS ANDY 81 ACHL 6:49.63

10 6565 DE SMEDT SERGE 73 AVOS 7:49.61
speerwerpen 600g JSM dames

1 219 JEFFS IZZY GBR 43.29

2 221 THOMAS SOPHIE GBR 41.24

3 842 DE VLEESCHOUWER FREIJA 83 RCG 38.56

4 1229 COREMANS DORIEN 87 SWIN 31.70

5 1067 GYS ELKE 81 ACBR 30.44

6 992 VAN BIESEN ELLEN 88 LEBB 28.85
200 meter JSM heren

Heat:1 Wind : -0.3

1 217 TALBOT DANNY GBR 21.64

2 2335 DUERINCK NILS 84 VAC 21.74

3 2199 VERCAMMEN KRISTOF 87 LIER 22.42

4 204 HARRIS AARON GBR 22.46

5 2204 FEYAERTS EVERT 86 VAC 22.71

6 203 FAULKNER ANDREW GBR 22.75

7 208 BROCK JAMIE GBR 22.84

Heat:2 Wind : -0.5

1 3027 MATTERNE BENJAMIN 84 FCHA 22.81

2 229 COOK DAVE GBR 22.82

3 2182 CROONENBORGHS HENDRIK 87 AVKA 23.07

4 1731 VERHAEREN THIJS 86 VAC 23.15

5 1071 DE CAUWER NIKKI 85 ACW 23.25

6 367 VAN DEN BERGHE KENNETH 90 WIBO 23.43

7 233 COGHAN BEN GBR 23.49

Heat:3 Wind : -0.1

1 2980 GRANDJEAN JONATHAN 88 FCHA 23.52

2 846 WARNANT BENOIT 89 FCHA 23.54

3 330 VAN DE VOORDE GERBEN 90 ACW 24.13

4 2312 CLAES CHRIS 81 BRAB 24.26

5 3708 POTTIEZ MARC 66 RAM 24.30

6 3054 JARA ALFAYA ANTONIO* 76 RCAS 24.56

Heat:4 Wind : -0.5

1 2800 BERTEAU SIMON 87 SMAC 24.71

2 3162 GILLAIN MANUEL 81 CRAC 25.46

3 4032 VERSTREPEN DIRK 66 LYRA 25.87

4 5517 RAAYMAKERS ROBERT* 67 VOLH 26.86

5 6023 FLORIN PAUL 47 VOLH 33.89

5233 VAN DE VOORDE URBAIN 60 ACW DNS
200 meter Sch heren

Heat:1 Wind : -0.4

1 2123 VAN HECKE CHRISTOPHE 91 DAC 23.36

2 2463 VANUYTVEN JONATHAN 91 ACHL 24.73

3 2414 CLAESSENS BART 92 ACHL 25.55

4 2227 WILLEMS JEROEN 92 VS 25.62


200 meter JSM dames

Heat:1 Wind : -0.4

1 1233 VEREECKEN ELKE 84 VOLH 25.12

2 225 DIAMOND EMILY GBR 25.17

3 882 VAN HERTEM KIM 86 DALO 25.29

4 872 VERBOVEN AN 86 RAM 26.19

5 202 WEIGHTMAN CHARNIA GBR 26.51

6 212 HEWETT KATIE GBR 26.55

7 1079 VERCAMMEN EVELINE 88 ACBR 26.93

8 230 SMITH CHRISTIE GBR 27.15

Heat:2 Wind : -0.7

1 1035 VAN HECKE KAREN 76 AVLO 26.92

2 349 GOVAERTS JULIE 89 ACA 27.00

3 1994 DEWITTE VALERIE 80 RESC 27.33

4 2009 ADAM BENEDICTE 78 RESC 27.46

5 1349 DE BAETS SOETKIN 84 ACME 27.63

6 1270 VAN PUYVELDE SASKIA 84 VOLH 27.75

7 2548 RYCKAERT ANOUCK 92 VOLH 28.68

Heat:3 Wind : -1.1

1 226 GEORGE NICOLA GBR 27.57

2 85 HELLEBUYCK ANOUSKA 89 DEIN 27.86

3 837 CROLS SARAH 85 ACW 28.81

4 1340 HEYRMAN ANKE 83 SWIN 29.00

5 1677 VERDESSELDONCK INES 88 VOLH 29.16

6 2039 BROECKX ANNELIES 92 LYRA 31.75

7 2211 DE GUCHT HILDE 68 LYRA 32.40


5000 meter JSM heren

1 1786 VAN STEEN MAARTEN 80 DCLA 14:43.93

2 1479 VAN PEBORGH NICK 84 ACBR 15:20.34

3 6295 SCHOFFELEN JOERI 72 VOLH 15:26.07

4 1772 VAN DE VERRE WIM 76 EA 15:39.25

5 278 DE LOOSE LOWIE 89 KAAG 15:53.78

6 2137 VAN DYCK TOM 82 ACBR 15:55.36

7 1552 VAN DYCK DRIES 82 LIER 16:21.80

8 2218 WOUTERS ROEL 78 ACBR 16:24.33

9 3792 MECHELINCK MARC 59 RIEM 16:30.22

10 1656 MARIS JONAS 87 DCLA 16:52.56

11 1918 ROELANDT IVO 87 ACME 17:01.07

12 1704 VYVERMAN JAN 81 EA 17:17.24

13 132 PAUWELS STEVEN 90 ROBA 17:36.10

14 4440 ROUSSEL BERNARD 56 MACW 17:38.63

5555 DE VOGEL PETER 66 SWIN DNF


5000 meter JSM dames

0 2536 BOGAERTS MIRANDA 64 LYRA 17:56.20








Dovnload 65.17 Kb.