Thuis
Contacten

    Hoofdpagina


Namen en adressen van personen die ter beschikking staan van ons ziekenhuis

Dovnload 88.74 Kb.

Namen en adressen van personen die ter beschikking staan van ons ziekenhuis



Datum30.10.2018
Grootte88.74 Kb.

Dovnload 88.74 Kb.


MORELE, GODSDIENSTIGE OF FILOSOFISCHE BIJSTAND AAN PATIËNTEN IN HET ZIEKENHUIS

NAMEN EN ADRESSEN VAN PERSONEN DIE TER BESCHIKKING STAAN VAN ONS ZIEKENHUIS
ROESELARE
Anglicaanse gemeenschap
Rev. Augustine Nwaekwe

Torhoutsesteenweg 132, 8200 Brugge



m 0499 70 72 65

e stpetersbrugge@skynet.be
Robert Innes

Voorzitter Centraal Comité van de Anglicaanse eredienst in België

Capitaine Crespelstraat 29, 1050 Brussel

t 02 511 71 83
Brian LLewellyn

Elverdingsestraat 1, 8900 Ieper



t 057 21 56 85
Islamitische gemeenschap
Manzate Driss

Voorzitter moskee El Nour Roeselare

Maria’s Lindestraat 14, 8800 Roeselare

t 051 69 02 81

m 0486 23 80 99

e driss.manzate@telenet.be
Joodse gemeenschap
Joseph Guigui

Minervalaan 21 bus 81, 1190 Vorst



m 0499 94 52 52

e joseph.guigui@crelan.be
Centraal Israëlitisch Consistorie van België

Jozef Dupontstraat 2, 1000 Brussel



t 02 512 21 90
Katholieke gemeenschap (AZ Delta)
Mieke Corneillie

t 051 23 63 20

e mieke.corneillie@azdelta.be
Anne Coussement

t 051 23 81 55

e anne.coussement@azdelta.be

Ilse Plancke



t 051 23 71 23

e ilse.plancke@azdelta.be
Bruno Vanruymbeke

t 051 23 39 65

e bruno.vanruymbeke@azdelta.be
Orthodoxe gemeenschap
Vader Pius Pauwelyn

Rector van de orthodoxe parochies van Kortrijk (regio Zuid West-Vlaanderen)

Paddevijverstraat 33, 8900 Ieper

t 057 20 10 84

e pius.pauwelyn@telenet.be
Pinkstergemeente
Pinkstergemeente De Roepstem

Nico Boone en Rozemie Vaneyghen

Bollenstraat 21B, 8800 Roeselare

t 051 25 13 72

e info@deroepstem.org
Protestantse gemeenschap
Elly Bouman

Adriaan Willaertstraat 12-14, 8800 Roeselare



t 051 22 07 27

m 0471 17 05 58
Vrijzinnig humanisme
Erik Swaenepoel

Max Demeulenaerestraat 4, 8800 Roeselare



t 051 21 16 85 of

m 0496 30 61 57
Huis van de Mens

Godshuislaan 94, 8800 Roeselare



t 051 26 28 20

e roeselare@deMens.nu

MENEN
Anglicaanse gemeenschap
Rev. Gillian Trinder

Chaplaincy House

Haiglaan 12, 8900 Ieper

t 057 42 11 05
Rev. Augustine Nwaekwe

Torhoutsesteenweg 132, 8200 Brugge



m 0499 70 72 65

e stpetersbrugge@skynet.be
Robert Innes

Voorzitter Centraal Comité van de Anglicaanse eredienst in België

Capitaine Crespelstraat 29, 1050 Brussel

t 02 511 71 83
Evangelische gemeenschap
Evangelische Christengemeenschap Samen onderweg

Moeskroenstraat 172, 8930 Menen



t 056 51 88 21
Peniel International Church

Willy Musenge

Bruggestraat 3, 8930 Menen
Islamitische gemeenschap
Badaoui

Voorzitter Moskee Tawhid

193, Rue de la Lys, 59250 Halluin, France

m 0033/686 40 28 20
Imam Brahim

Heirweg 208, 8500 Kortrijk



m 0472 82 56 63
Joodse gemeenschap
Joseph Guigui

Minervalaan 21 bus 81, 1190 Vorst



m 0499 94 52 52

e joseph.guigui@crelan.be
Centraal Israëlitisch Consistorie van België

Jozef Dupontstraat 2, 1000 Brussel



t 02 512 21 90 
Katholieke gemeenschap (AZ Delta)
Eva Albrecht

t 056 52 20 37

e eva.albrecht@azdelta.be
E.H. Chris Deconinck

t 056 52 21 37

e chris.deconinck@azdelta.be
Orthodoxe gemeenschap
Vader Pius Pauwelyn

Rector van de orthodoxe parochies van Kortrijk (regio Zuid West-Vlaanderen)

Paddevijverstraat 33, 8900 Ieper

t 057 20 10 84

e pius.pauwelyn@telenet.be
Protestantse gemeenschap
Gert-Jan Kroon

Stationsstraat 86, 8930 Menen



t 056 51 25 31

m 0489 948 974
Anick Pattyn

Orleansstraat 3, 7780 Komen (Comines)

t 056 33 57 20.
Vrijzinnig humanisme
Huis van de Mens

Korte Torhoutstraat 4, 8900 Ieper



t 057 23 06 30

e ieper@deMens.nu


|


Dovnload 88.74 Kb.